Banner alanı

ALİEXPRESS`TEN %100 1 HAFTADA GÜMRÜĞE TAKILMADAN CEP TELEFONU VS. ALMA YOLU

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görüntüleme : 14K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Bu yolla hayelinizdeki cep telefonunu veya başka TRye gönderimi olmasa bile istedğiniz ürünü toptan veya prakende 1 haftada alabilirisiniz...​

Evet dostlar ürün cep telefonu vs. gibi normalde gümrükte takılan ürünler olsun vede TRye gönderimi olmasın hiç farketmez bu yolla 1 haftada istediğiniz ürünü alabilirsiniz.​
İsterseniz toptan binlerce adet kıyafet,takı,cep telefonu getirip satın.​
İsterseniz TRye gönderimi olmayan çok ucuz ürünü sıkıntısız alın.Bilirisiniz bazen denk gelir TRye gönderimi olmayan ürünler olanlara oranla yarı yarıya hatta bazen daha düşük fiyatlı olabiliyor.​
Tabi bide TRye girmesi cep telefonu vs. gibi yasaklı ürünlerde var,bunlarıda dilediğiniz adette getirebilirisiniz.​
Tüm bunları adlı bir site aracılığıyla yapıyorsunuz arkadaşlar.​
Bu siteyi epey uzun zamandır takip ediyorum.kendileriyle çok kez yazıştık ve sorularımı ilettim.​
Toptan bişeyler almayıda düşünüyorum açıkçası.çakma rolex saat,cep telefonu vs. mesela :D

Anlatıkları kadarıyla yapmanız gerekenlerde basit:​
1-)Giriyorsunuz aliexpress.com’a istediğiniz ürünü seçiyorsunuz linkini kopyalayıp aliexpresspaketim.com sitesinde anasayfadaki alana yapıştırıyorsunuz.

2-) Sonra sizin için ürünü satın alıyorlar.Yaklaşık 1 haftaya ürün ellerine ulaşıyor ve size bir mail atıyorlarmış.Diyorlar ki kargosu şu, vergisi şu.Kargo örneğin bir cep telefonu için 19$ kargo istiyorlarmış ve %20 de vergi istiyorlarmış.

Umarım faydalı olmuştur :)

Tabi 3-5$lık bişey alcaksanız genelde pek avantajlı olmuyor.

Bu işin avantajı toptan,pahalı,gümrükten geçmesi sıkıntılı veya TRye gönderimi olmayan ürün alırsanız avantajlı olabilir.

Örneğin TRye gönderimi olmayan ürünler genelde 2-3 kat daha ucuz.bu TRye gönderimi olmayan ürünlere ulaşmak için gizli pencereden (crtl+shift+N) yaparak açabilirsiniz.bi göz atın zaten çok daha ucuz olduğunu görürsünüz.​
Bunların yanında pahalı ürünler var cep telefonu vs. belki firmanıza 400 kiloluk bir makine alıcaksınız bu firma alırsanız kafanız daha rahat olabilir.​
Toptan ürün alıp satış yapabilirsiniz.​

Ayrıca bu insanların bide diye bir sitesi varmış.burdanda Amazon sitesinden falan alışveriş yapılabilir.Amazon com ve de adreslerinde hem kargo ücreti hemde vergisi var zaten.Amazon Black Fridayde birçok kapmanya yapıyor ve TRden bedavaya ürün almaya çalışanlar yüzünden artık kampanyalar TRde geçerli olmuyor malesef.amerikapaketim sayesinde Black Friday indirimlerinden yararlanıp,belkide Amazonun kendi kargo ve vergi sistemine göre daha ucuza getirebilirsiniz...Bu sene gene aynı olursa ben böyle yapmayı düşünüyorum.​

vs. vs. umarım faydalı olur.sorularınızı yoruma yazın belki firmayı soruları cevaplaması için burayı getirmeyi ikna edebilirim.​
Firmayı buraya davet ettim onlarda sorularınızı iletmeniz için bir cep telefonu (whatsapp numarası) verdi: +14242705308​
Siz ne düşüyorsunuz bu konuda ?​

[font=urw-geometric, Arial]Sıkça Sorulan Sorular

• HAKKIMIZDA
    • Sistem nasıl çalışır?
      aliexpress.com üzerindeki satın almak istediğiniz ürün linkini (url adresini) anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.

Detaylı bilgiye sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.
      [*]Neden aliexpresspaketim.com’u kullanmalıyım?
      Özellikle gümrük işlemi görecek pahalı ürünleriniz, sayıca fazla ticari olarak kabul edilecek ürünleriniz ya da Türkiye’ye girişi özel izne tabi olan ürünleriniz için bizi tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Gümrük işlemleriniz ek bir hizmet ücreti talep edilmeden tarafımızdan yapılacak olup, herhangi bir belge ya da ek ücret ödemeyeceksiniz.

Ürün kontrolleriniz tarafımızdan yapılacak olup, eksik ya da bozuk/kırık olan ürünler tarafınıza gönderilmeden tespit edilir ve iadeleri yapılır.

Satın alacağınız ürünleri taksitli ödeme imkanına sahip olacaksınız.

Uygun kargo bedelleriyle 5-10 iş günü içerisinde paketinizi teslim alacaksınız.
      [*]Size nasıl ulaşabilirim?
      [font=urw-geometric, Arial][email protected]’a e-posta göndererek, [font=urw-geometric, Arial]0850 840 04 02 numaralı telefon numarasından ya da formundan bizlere ulaşabilirsiniz.
      [*]Çalışma Saatleriniz Nedir?
      Pazar hariç her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
      [*]Sosyal medyadan sizi nasıl takip edebilirim?
      ve hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
      Sayfamızın sağ üst alanındaki linkine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
      [*]Üyelik ücretli mi?
      Aliexpresspaketim.com’a üye olmak, alışverişinizi tamamlamak ve diğer tüm işlemleriniz için üyelik ücretsizdir.
      [*]Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
      Üyeliğinizi iptal etmek için, üye olmuş olduğunuz mail adresinizden [font=urw-geometric, Arial][email protected] adresine “Üyeliğimin iptalini istiyorum.” şeklinde mail atmanız yeterlidir.
      [*]Şifremi unuttum. Nasıl üye girişi yapabilirim?
      linkine tıklayarak şifrenizi yeniden talep edebilirsiniz.
    SİPARİŞ & ÖDEME
    • Hizmet bedeli alıyor musunuz?
      Ürün bedeli üzerinden %10 hizmet bedelimiz mevcuttur. Bu tutar banka transferlerini ve banka komisyonlarını kapsamaktadır. Bu hizmeti kullanarak dilerseniz yurtdışı alışverişlerinizi 3 taksitle tamamlayabilirsiniz.
      [*]Neler sipariş edebilirim?
      aliexpress.com üzerinde satışı gerçekleştirilen dilediğiniz ürünün siparişinizi verebilirsiniz. aliexpress.com üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz için geliştirmiş olduğumuz yazılımımız sayesinde aliexpress.com’dan sipariş vermek istediğiniz ürün linkini, anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırmanız yeterlidir.
      [*]Gümrük bedeli ödeyecek miyim?
      Tarafımıza ulaşan siparişleriniz uzman sevkiyat ekibimiz tarafından incelenmektedir. Bu doğrultuda gümrük işlemi görecek ürünleriniz için sizi uğraştırmadan tüm işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilecek olup, kargo ödemeniz ile birlikte vergi ödemeniz tarafınızdan talep edilecektir.

Kargo ödemeniz ile birlikte ödeyeceğiniz vergi ödemeniz akabinde tarafınızdan hiçbir ek ödeme talep edilmeyecek, herhangi bir belge istenmeyecektir.

Giyimden kozmetiğe, cep telefonundan bilgisayara, sporcu gıdalarından sağlık ürünlerine, oto parçalarından müzik ekipmanlarına, elektronik ürünlerden koleksiyon ürünlere dilediğiniz her ürünü sipariş edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
      [*]Ürün tesliminde ödeme yapacak mıyım?
      Paketinizin adresinize tesliminde ödeme yapmayacaksınız. Eğer kurye tarafınızdan ödeme talep edilirse lütfen reddediniz ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
      [*]Nasıl ödeme yapabilirim?
      Ödemelerinizi kredi kartına peşin, 2, 3 taksitle veya banka havalesi olarak yapabilirsiniz
      [*]Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?
      Banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
      [*]Birden fazla kart ile ödeme yapabilir miyim?
      Aliexpresspaketim.com olarak bir ilke daha imza atarak birden fazla kart ile ödeme tutarınızı bölerek ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
      [*]Hangi kredi kartlarına taksit yapıyorsunuz?
      Bonus, World, Axess, Maximum, Cardfinans ve Paraf özellikli tüm kredi kartları ile 3 taksitle alışveriş yapabilir, kargo ve vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.
      [*]Kredi kartı vade farkı alıyor musunuz?
      Kredi kartlarına vade farkı alınmamaktadır.
      [*]Kapıda ödeme yapabilir miyim?
      Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.
      [*]Kargo bedeli olarak ne kadar ödeyeceğim?
      1 kg’a kadar 19$, 1 kg’dan sonraki her bir kg için +10$ kargo bedeli ödemeniz gerekmektedir. Siparişinizin tahmini kargo bedelini hesaplama aracına
      [*]Hangi firma ile kargolama yapıyorsunuz?
      UPS, FedEx, DHL ve PAKETIM GROUP GLOBAL LLC bünyesindeki taşımacılık hizmetlerini kullanmaktayız.
      [*]Kargo bedeli, satın aldığım üründen daha pahalı. Ne yapmalıyım?
      Kargo bedelleri, sipariş vermiş olduğunuz ürün fiyatından bağımsız olarak paketinizin ağırlığına göre hesaplanmaktadır.
      [*]Neler sipariş edebilirim?
      Giyimden kozmetiğe, cep telefonundan bilgisayara, sporcu gıdalarından sağlık ürünlerine, oto parçalarından müzik ekipmanlarına, elektronik ürünlerden koleksiyon ürünlere dilediğiniz her ürünü sipariş edebilirsiniz.
      [*]Parapuanımdaki miktarı iade alabilir miyim?
      Parapuan hesabınızdaki tutar iade edilememektedir.
      [*]Sizden sadece kargo hizmeti alabilir miyim?
      Kendinizin satın alıp, tarafımızdan sadece kargolama ve gümrük hizmeti almak istediğiniz siparişleriniz için sitemizde ‘Kendim Satın Alacağım` hizmeti ile Yeni Sipariş Oluştur linkine tıklayarak kendi satın aldığınız ürünü tarafımıza kargolayabilir, paketleme ve kargolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
      [*]‘Kendim Satın Alacağım` servisi için hizmet bedeli ödeyecek miyim?
      ‘Kendim Satın Alacağım` servisi için ek bir hizmet bedelimiz yoktur.
      [*]‘Kendim Satın Alacağım` servisinde gümrük hizmeti alabilir miyim?
      Evet, ücretsiz gümrük hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
    DEPOLAMA
    • Siparişlerimi bekletebilir miyim?
      Siparişlerinizi, sevkiyat merkezimize giriş yapmasından itibaren 30 gün süreyle ücretsiz olarak bekletebilirsiniz.
      [*]Depolama ücreti alıyor musunuz?
      Siparişleriniz sevkiyat merkezimize girişinin (sipariş durumunuzun "Kargo Emri Bekliyor” olması) ardından 30 güne kadar ücretsiz olarak depolanmaktadır. 30 günün sonunda her 30 gün için ;

1 - 5 kg için - 5$
      6 - 10 kg için - 10$
      11 - 20 kg için - 20$
      20kg ve üzeri için - 30$

depolama ücreti hesabınıza yansıtılmaktadır. 90 gün boyunca kargo bedeli ödenmeyen paketler satışa açılarak, geliri bağışlanacaktır.
      [*]Tarafınıza gelen ürünleri hangi koşullarda depoluyorsunuz?
      Sevkiyat merkezimize gelen ürünleriniz 18-22 derece oda sıcaklığında korumalı şekilde muhafaza edilmektedir. Ortam sıcaklığına bağlı bozulma riski taşıyan ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
    TESLİMAT
    • Siparişim kaç günde ulaşır?
      Siparişiniz, kargo emri vermeniz ardından gümrük işlemi görüp görmeyeceğine bağlı olarak 3-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Sipariş verdiğiniz ürüne bağlı olarak teslimatının uzama ihtimali olan paketleriniz için tarafınız bilgilendirilmektedir.
      [*]Siparişim gümrüğe takılır mı?
      Gümrük vergisi olan ürün gruplarında, gümrük işlemlerini partner firmamız tarafından gerçekleştirdiğinizde siparişinizi herhangi bir bekleme ya da kağıt işlemlerine gerek duymadan kapı teslim alacaksınız. Gümrük vergisi olmayan ürünlerde gümrük işlemi görme riski yoktur.
      [*]Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?
      Satın aldığınız bir ürün tarafınıza teslim edildikten sonra iade etmek isterseniz sevkiyat merkezimize kargolamanız gerekmektedir.
      [*]Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
      Satın aldığınız bir ürün tarafınıza teslim edildikten sonra değişim yapmak isterseniz sevkiyat merkezimize kargolamanız gerekmektedir.
      [*]Siparişlerimi birleştirebilir miyim?
      Kargo emri bekleyen siparişleriniz için paket birleştirme talebinde bulunabilir ve kargo bedelinden tasarruf edebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Cep telefonu almak için güzel bir yöntem görünüyor :)

01halil

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Teşekkürler Ali Hocam, özellikle pahalı elektronik ürünler laptop,tablet, telefon alacaklar için karlı olabilir.Anlamadigim nokta ürünü kopyalayip siteye linki veriyoruz o anda vergi kargo ile ürün değerini toplamini ödüyor muyuz yoksa ürün gelince mu ödüyoruz eğer ürün gelince ödüyorsak ürün geldi diyelim vergi,kargo vs yüksek çıktı ürün ellerinde patlama durumunda ne olacak yani site bu riski göze alıyor mu?

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
01halil' Alıntı:
Teşekkürler Ali Hocam, özellikle pahalı elektronik ürünler laptop,tablet, telefon alacaklar için karlı olabilir.Anlamadigim nokta ürünü kopyalayip siteye linki veriyoruz o anda vergi kargo ile ürün değerini toplamini ödüyor muyuz yoksa ürün gelince mu ödüyoruz eğer ürün gelince ödüyorsak ürün geldi diyelim vergi,kargo vs yüksek çıktı ürün ellerinde patlama durumunda ne olacak yani site bu riski göze alıyor mu?

Hocam bu soruları en iyisi firmaya iletin,sizi daha iyi bilgilendirirler :)
+14242705308 whatsapptan vs. yazabilirsin.

Ben teşekkür ederim faydalı olduysa ne mutlu benim umudum var Black fridayde falan güzel indirimli ürünler alınabilinir.
11.11 günüde değerlendirmek lazım,bazı TRye gönderilmeyen ürünler çok çok ucuz ölü fiyatına oluyor bunlar içinde değerlendilebilinir :)

01halil

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Takipteyiz hocam ilgmi çekti bu konu 11.11 kollayıp bakacağım,son bir ekleme misal ben denemek adına 1 adet mi6x ekledim fiyata %10 hizmet ücreti eklendi bence gereksiz pahali buldum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
01halil' Alıntı:
Takipteyiz hocam ilgmi çekti bu konu 11.11 kollayıp bakacağım,son bir ekleme misal ben denemek adına 1 adet mi6x ekledim fiyata %10 hizmet ücreti eklendi bence gereksiz pahali buldum

öyle hocam bide sırf TR gümrüğü yüzünden 1000$ kargo isteyenler var bir cep telefonuna.bu yollar ucuza gelebilir.

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
örnek: 
İPHONE X Amazon sitesinden alırsan yaklaşık 980$ denk geliyor yani 5.400tl .TRde 7.500tl 2 bin tl fark var.. 

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Sıkça Sorulan Sorular
HAKKIMIZDA

Sistem nasıl çalışır?

aliexpress.com üzerindeki satın almak istediğiniz ürün linkini (url adresini) anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürün sevkiyat merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz ardından siparişiniz kapınıza teslim edilir.

Detaylı bilgiye Nasıl Çalışır sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Neden aliexpresspaketim.com’u kullanmalıyım?

Özellikle gümrük işlemi görecek pahalı ürünleriniz, sayıca fazla ticari olarak kabul edilecek ürünleriniz ya da Türkiye’ye girişi özel izne tabi olan ürünleriniz için bizi tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Gümrük işlemleriniz ek bir hizmet ücreti talep edilmeden tarafımızdan yapılacak olup, herhangi bir belge ya da ek ücret ödemeyeceksiniz.

Ürün kontrolleriniz tarafımızdan yapılacak olup, eksik ya da bozuk/kırık olan ürünler tarafınıza gönderilmeden tespit edilir ve iadeleri yapılır.

Satın alacağınız ürünleri taksitli ödeme imkanına sahip olacaksınız.

Uygun kargo bedelleriyle 5-10 iş günü içerisinde paketinizi teslim alacaksınız.

Size nasıl ulaşabilirim?

[email protected]’a e-posta göndererek, 0850 840 04 02 numaralı telefon numarasından ya da İletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleriniz Nedir?

Pazar hariç her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyadan sizi nasıl takip edebilirim?

facebook.com/aliexpresspaketim ve instagram.com/aliexpresspaketim hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

Sayfamızın sağ üst alanındaki Üyelik linkine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

Aliexpresspaketim.com’a üye olmak, alışverişinizi tamamlamak ve diğer tüm işlemleriniz için üyelik ücretsizdir.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için, üye olmuş olduğunuz mail adresinizden [email protected] adresine “Üyeliğimin iptalini istiyorum.” şeklinde mail atmanız yeterlidir.

Şifremi unuttum. Nasıl üye girişi yapabilirim?

Şifremi Unuttum linkine tıklayarak şifrenizi yeniden talep edebilirsiniz.

SİPARİŞ & ÖDEME

Hizmet bedeli alıyor musunuz?

Ürün bedeli üzerinden %10 hizmet bedelimiz mevcuttur. Bu tutar banka transferlerini ve banka komisyonlarını kapsamaktadır. Bu hizmeti kullanarak dilerseniz yurtdışı alışverişlerinizi 3 taksitle tamamlayabilirsiniz.

Neler sipariş edebilirim?

aliexpress.com üzerinde satışı gerçekleştirilen dilediğiniz ürünün siparişinizi verebilirsiniz. aliexpress.com üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz için geliştirmiş olduğumuz yazılımımız sayesinde aliexpress.com’dan sipariş vermek istediğiniz ürün linkini, anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırmanız yeterlidir.

Gümrük bedeli ödeyecek miyim?

Tarafımıza ulaşan siparişleriniz uzman sevkiyat ekibimiz tarafından incelenmektedir. Bu doğrultuda gümrük işlemi görecek ürünleriniz için sizi uğraştırmadan tüm işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilecek olup, kargo ödemeniz ile birlikte vergi ödemeniz tarafınızdan talep edilecektir.

Kargo ödemeniz ile birlikte ödeyeceğiniz vergi ödemeniz akabinde tarafınızdan hiçbir ek ödeme talep edilmeyecek, herhangi bir belge istenmeyecektir.

Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ürün tesliminde ödeme yapacak mıyım?

Paketinizin adresinize tesliminde ödeme yapmayacaksınız. Eğer kurye tarafınızdan ödeme talep edilirse lütfen reddediniz ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi kredi kartına peşin, 2, 3 taksitle veya banka havalesi olarak yapabilirsiniz

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Birden fazla kart ile ödeme yapabilir miyim?

Aliexpresspaketim.com olarak bir ilke daha imza atarak birden fazla kart ile ödeme tutarınızı bölerek ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Hangi kredi kartlarına taksit yapıyorsunuz?

Bonus, World, Axess, Maximum, Cardfinans ve Paraf özellikli tüm kredi kartları ile 3 taksitle alışveriş yapabilir, kargo ve vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi kartı vade farkı alıyor musunuz?

Kredi kartlarına vade farkı alınmamaktadır.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

Kargo bedeli olarak ne kadar ödeyeceğim?

1 kg’a kadar 19$, 1 kg’dan sonraki her bir kg için +10$ kargo bedeli ödemeniz gerekmektedir. Siparişinizin tahmini kargo bedelini hesaplama aracına Ücretler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hangi firma ile kargolama yapıyorsunuz?

UPS, FedEx, DHL ve PAKETIM GROUP GLOBAL LLC bünyesindeki taşımacılık hizmetlerini kullanmaktayız.

Kargo bedeli, satın aldığım üründen daha pahalı. Ne yapmalıyım?

Kargo bedelleri, sipariş vermiş olduğunuz ürün fiyatından bağımsız olarak paketinizin ağırlığına göre hesaplanmaktadır.

Neler sipariş edebilirim?

Parapuanımdaki miktarı iade alabilir miyim?

Parapuan hesabınızdaki tutar iade edilememektedir.

Sizden sadece kargo hizmeti alabilir miyim?

Kendinizin satın alıp, tarafımızdan sadece kargolama ve gümrük hizmeti almak istediğiniz siparişleriniz için amerikapaketim.com sitemizde ‘Kendim Satın Alacağım` hizmeti ile Yeni Sipariş Oluştur linkine tıklayarak kendi satın aldığınız ürünü tarafımıza kargolayabilir, paketleme ve kargolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

‘Kendim Satın Alacağım` servisi için hizmet bedeli ödeyecek miyim?

‘Kendim Satın Alacağım` servisi için ek bir hizmet bedelimiz yoktur.

‘Kendim Satın Alacağım` servisinde gümrük hizmeti alabilir miyim?

Evet, ücretsiz gümrük hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

DEPOLAMA

Siparişlerimi bekletebilir miyim?

Siparişlerinizi, sevkiyat merkezimize giriş yapmasından itibaren 30 gün süreyle ücretsiz olarak bekletebilirsiniz.

Depolama ücreti alıyor musunuz?

Siparişleriniz sevkiyat merkezimize girişinin (sipariş durumunuzun "Kargo Emri Bekliyor” olması) ardından 30 güne kadar ücretsiz olarak depolanmaktadır. 30 günün sonunda her 30 gün için ;

1 - 5 kg için - 5$

6 - 10 kg için - 10$

11 - 20 kg için - 20$

20kg ve üzeri için - 30$

depolama ücreti hesabınıza yansıtılmaktadır. 90 gün boyunca kargo bedeli ödenmeyen paketler satışa açılarak, geliri bağışlanacaktır.

Tarafınıza gelen ürünleri hangi koşullarda depoluyorsunuz?

Sevkiyat merkezimize gelen ürünleriniz 18-22 derece oda sıcaklığında korumalı şekilde muhafaza edilmektedir. Ortam sıcaklığına bağlı bozulma riski taşıyan ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

TESLİMAT

Siparişim kaç günde ulaşır?

Siparişiniz, kargo emri vermeniz ardından gümrük işlemi görüp görmeyeceğine bağlı olarak 3-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Sipariş verdiğiniz ürüne bağlı olarak teslimatının uzama ihtimali olan paketleriniz için tarafınız bilgilendirilmektedir.

Siparişim gümrüğe takılır mı?

Gümrük vergisi olan ürün gruplarında, gümrük işlemlerini partner firmamız tarafından gerçekleştirdiğinizde siparişinizi herhangi bir bekleme ya da kağıt işlemlerine gerek duymadan kapı teslim alacaksınız. Gümrük vergisi olmayan ürünlerde gümrük işlemi görme riski yoktur.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Satın aldığınız bir ürün tarafınıza teslim edildikten sonra iade etmek isterseniz sevkiyat merkezimize kargolamanız gerekmektedir.

Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Satın aldığınız bir ürün tarafınıza teslim edildikten sonra değişim yapmak isterseniz sevkiyat merkezimize kargolamanız gerekmektedir.

Siparişlerimi birleştirebilir miyim?

Kargo emri bekleyen siparişleriniz için paket birleştirme talebinde bulunabilir ve kargo bedelinden tasarruf edebilirsiniz.

alikaraagac

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
01halil' Alıntı:

Selamlar, linki kopyaladiktan sonra urunu satin aliyorsunuz. Urun firmaya gelince vergisi ve kargosu cikiyor. Urunun patlama riski yok aslinda.

01halil

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
nedim77' Alıntı:
Hocam peki imei sorun oluyor mu?
Elbette hocam imei kaydettirmeniz gerekir kendiniz ister kendiniz isterseniz telefoncular yapıyor bilginiz vardır muhakkak