Banner alanı

ALİEXPRESS SORU-CEVAP

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görüntüleme : 6K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
SİZ SORUN BİZ CEVAPLIYALIM :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qerin

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Burada kapasite seçerken normal fiyatı değişiyor ancak "İndirimli Fiyat"ı (5,26) değişmiyor. Kampanya döneminde bu şekilde mi olur yoksa revize edilir mi sizce?

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Qerin' Alıntı:
Burada kapasite seçerken normal fiyatı değişiyor ancak "İndirimli Fiyat"ı (5,26) değişmiyor. Kampanya döneminde bu şekilde mi olur yoksa revize edilir mi sizce?
Hocam seçeneği seçip sepete ekleyin,sepette ürüne bakın orda yazar kaça düşeceği.

Negatee

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aliexpress mobil,ANDROID(Browser değil) uygulamasında bir mağazanın ürünlerini incelerken fiyata göre sırala seçeneğini nereden bulabilirim? Bir videoda aşağı kaydırdıktan sonra mağazanın bütün ürünlerine basılıyor ondan sonra sol üst kısımda sıralama seçeneği beliriyor.Ancak hangi mağazaya girersem gireyim aşağıya kaydırdıktan sonra mağazanın bütün ürünleri diye bir kısım çıkmıyor.Benim bulduğum tek çare mağaza içinde arama yaptıktan sonra çıkan sırala seçeneği.Ama bütün ürünleri göremiyorum yani arama yerinde.

Biraz karışık olduysa tekrar yazayım.1usdlik harcama için 1 usdlik kuponla alışveriş yapmak için  mağazaya girdikten sonra bütün ürünleri fiyat bazında azdan çoka sıralamak istiyorum.Nasıl yaparım acaba ?

ibocakar

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben bu ürünü 14 şubatta sipariş verdim elime hala gelmedi ama sipariş tamamlandı yazıyor yardim edebilirmisiniz

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
ibocakar' Alıntı:
Ben bu ürünü 14 şubatta sipariş verdim elime hala gelmedi ama sipariş tamamlandı yazıyor yardim edebilirmisiniz

75 Gün geçmeden dispute açman gerekirdi şimdi yapacak bişey yok malesef
Bu atacaklarımı oku bir daha paran çöpe gitmemesi için

ALİEXPRESS REHBERİ * ALİEXPRESS HAKKINDA MUTLAKA BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY(SORU SORMADAN ÖNCE MUTLAKA OKU):

ALİEXPRESS PARA İADESİ DİSPUTE İŞLEMLERİ HAKKINDA MUTLAKA BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY:

izaden

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba, ben aliexpressten 90 tlye bir ürün alıcam ancak vergiyi 216.41 tl olarak gösterüyor. %20 oranda bir gümrük vergisi ödenmesi gerekmiyormuydu? Böyle yazmasının sebebi nedir?