Aliexpress Manyetik Araç İçi Telefon Tutucularda En Çok Satan 5 Ürün [1,89-4,39$]

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
2,008
Tepkime puanı
90
Puanları
48
Yaş
32
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
[font=wf_segoe-ui_normal,]

İlk ürünümüz en çok satanlarda [hatta telefon tutucularda bile] bulunan baseus markalı mıktatıslı tutucumuz. Ürün 360 derece dönebilir başlığa sahip. Oldukça kuvvetli bir mıknatısı mevcut. Ürünün tabanındaki jelatini çıkar ve istediğin konuma yapıştır. 4,39 dolara satılan ürün 29629 adet satmış ve 10k kullanıcıdan 4,9 yıldız geri dönüş almış. Sizi pişman etmeyecek bir ürün. Bir Türk'ten yorum:

27 günde geldi. İçinden iki mıknatıs çıkıyor. Büyük olan telefonu kılıfla kullanıyorsanız kılıf içine yapıştırmak için. Diğeri kılıfsız kullanımda doğrudan telefonun üzerine yapıştırmak için. Oneplus 5 telefonumu gayet iyi tutuyor. Düşme, kayma yok. Aparatın yapışkanı da iyi, arabada sağlam duruyor. Yedek jelatin ve yapışkan da var. Arabanın yuvarlak tuşlarına da görüntü olarak uydu. Tavsiye ederim


 

 

 
En çok satanlarda ikinci sırayı alan bu ürünümüz ise 25k satış yapmış olup 9k kullanıcıdan 4,9 puan almış. Muhteşem bir mıknatısa sahip. Reklam videosunu sayfasında izlediğinizde bu yorumun doğruluğuna inanacaksınız. Sarsıntılı yollarda telefonunuzu bırakmayacak türden. Ürünün kalitesi satış sayısından da belli  :angel: Ürün ayrıca telefonunuzu mvideo izlemek için kullanabileceğiniz ufak bir aparat haline gelebiliyor.  2,99 dolara satışı yapılmakta olan ürün klima çıkışlarına takılmakta. Aracınıza uygun olmasına dikkat edin  :angel: Türkler'den bir yorum:

mıknatıslar çok güçlü. iphone 7 ile kullanıyorum ve bu darbelere bile aşağı düşmez.


 

 
 
En çok satanlarda üçüncü sırayı 14k ya yakın satış ve 5k oydan 4.9 puan almış olan bildik bir marka alıyor. Floveme manyetik araç içi telefon tutucumuzun başı 360 derece döndürülebilmekte olup yine klima çıkışlarına takılmakta. Yine bu ürünü bir önceki ürün gibi masa üzerinde telefonunuzdan film izlemek için ufak bir aparat olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıs kuvveti ürün sayfasındaki reklam videosunu izlerseniz kuvvetli görünüyor. Ürünümüzün sayış fiyatı 3,59 Dolar.Ve Bir Türk'ten yorum:

Alacak olanlara siddetle tavsiye.. cok saglam muhtesem tutuyor.. 1,5 ayda geldi. İstanbul Zeytinburnu. Turkiyeye erken geldi ptt de yaklasik 20 gun bekledi kargoDördüncü sıradaki ürünümüz 11k ya yakın sipariş almış ve 4k geri dönüşten 4.8 puan almış olan TIQUS markalı manyetik telefon tutucumuz. Ürün 1,89 dolarlık uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yorumlara göre mıknatısının tutuşu yeterli. Yine kılima çıkışına tutturulan bir ürün. Bunuda masa üzerinde telefonla video izlemek için ufak bir aparat şeklinde kullanabilirsiniz. Bir Türk'ten yorum:

Ürün fiytına göre süper. Yalnız kargo çok geç geldi..


  


  


 
Beşinci sıradaki son ürünümüz 8k ya yakın sipariş almış ve 1k geri dönüşten 4.7 puan almış olan Getihu markalı manyetik telefon tutucumuz. Ürün aracın istenen yerine arkasındaki koruma bandı çıkartılarak yapıştırılıyor. Başı 360 derece dönen ürünün mıknatıs kuvveti bir çok kişiyi memnun etmişe benziyor. Bu ürünün satış fiyatı 2,48 dolar Bir Türk'ten yorum:


Çok güçlü vurmakla bile düşmüyor

  
 
Üst