Aliexpress dolandırıcı mağaza

Fishinghobi

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
6 | Ankara
Merhaba,
Foruma yeni üye oldum. Aliexpressten sık sık alışveriş yapıyorum. Genellikle balıkçılık ürünleri alıyorum. Sportworld Store isimli mağazadan ürün almıştım. Ürün başka bir şehire giderek teslim edildi. Satıcıya durumu bildirdim. Yanlış takip numarası kayıtlı edildiği ı söyleyerek bana yeni takip numarası verdi. Ürününün teslimini beklerken 39 gün teslim süresini kaçırmışım. Dolayısıyla tartışma açamadım. Satıcıdan para iadesi istedim. Sürekli beni oyalayıp durdu. Velhasıl 5 aydır hala ürün gelecek. Bu mağaza başkalarına da aynı şekilde dolandırmış. Sizleri uyarmak istedim.

Mağazanın adı: Sportworld Store
Linki :
 

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,317
Tepkime puanı
11
Puanları
38
Yaş
25
Konum
45 | Manisa
Fishinghobi' Alıntı:
Merhaba,
Foruma yeni üye oldum.  Aliexpressten sık sık alışveriş yapıyorum.  Genellikle balıkçılık ürünleri alıyorum.  Sportworld Store isimli mağazadan ürün almıştım.  Ürün başka bir şehire giderek teslim edildi.  Satıcıya durumu bildirdim.  Yanlış takip numarası kayıtlı edildiği ı söyleyerek bana yeni takip numarası verdi.  Ürününün teslimini beklerken 39 gün teslim süresini kaçırmışım. Dolayısıyla tartışma açamadım. Satıcıdan para iadesi istedim.  Sürekli beni oyalayıp durdu.  Velhasıl 5 aydır hala ürün gelecek.  Bu mağaza başkalarına da aynı şekilde dolandırmış.  Sizleri uyarmak istedim.

Mağazanın adı: Sportworld Store
Linki :
ilginç geribildirimleri epey iyi böyle bişey beklemezdim.
 

Fishinghobi

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
6 | Ankara
Ürün teslim süresini kaçırdığım için geri bildirim de yapamadım. Yoksa orada saydıracaktım. İnat ettim 3-4 günde bir mesaj yazıyorum. Her defasında 10-15 gün bekleyin deyip duruyorlar. Konuyu aliexpress müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana yazdıkları mesajların ekran görüntüsünü gönderdim. Sonradan bana mesajla verdikleri takip numarasının fake olduğunu söylediler. Tartışma süresini kaçırdığım ve sistemde kayıtlı takip numarası teslim edilmiş gözüktüğü için herhangi bir yaptırım yapamayacaklarını, sadece uyarı amaçlı mail yazacaklarını söylediler. Ama nafile. Paramın üstüne yattılar.
 
Üst