Banner alanı

★ ALİEXPRESS ALIŞVERİŞ YAPMA REHBERİ VE ÜRÜN TAVSİYELERİ ★

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 210
  • Görüntüleme : 97K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

ŞUAN SICAK İNDİRİMDE AKILLI BİLEKLİK ARAYANLARA TAVSİYE EDİLİR :)

BU MESAJI YASAKLI ÜRÜN SİPARİŞ VERİRKEN ATABİLİRSİNİZ:

I want a gift 

turkey can cause problems in customs. 

Type low price for cargo box: min 1$ - max 20$ (total max 20$ ) 

Hide product.

Send with turkey post.

Put the product in a tea-Toy-electronic device bag.

Cover with aluminum foil.

SAMPLE: 

LEM5 LEMFOAndroid 5.1 MTK65801 GB/8 GBakıllı Seyretmek Telefon

ana özellikleri:
* 1.39 " IPS OLEDyuvarlakekran 400*400 çözünürlük
* MT6580 quad core Işlemci
* RAM 1 GB + 8 GB flaş
* OS Android 5.1
* Bluetooth/GPS/WiFi Desteklenen
*frekans Bandı: 2G: GSM 850 900 1900 2100/3G: WCDMA 850 1900 2100
* ekran hareketli ışık için bu
* seçim için şık popüler özel Saat Arayüzü
* kalp Hızı Monitörü, pedometre
* 450 mAh pil için
* mevcut iOS Akıllı Telefon ve Android Akıllı Telefon ile bağlantı için bildirim almak için gelen mesaj vebildirim içintelefon görüşmesi
* 50 Stilleri gibi birçok Saat Modu

not:çünkü akıllı İzle app ve yazılım 2 GB bellek hakkında işgal etmiştir, dinlenme ücretsiz 6 GB bellek kullanarak yaklaşık olduğunu.

resimler:

Android 5.1 MTK6580 1.3G Quad Core

LEM5 ile, telefonunuz her zaman ihtiyacınız yoksa. nano SIM kart destekler, sen almak ve arama yapabilirsiniz, kontrol mesajlar, go internet üzerinde İzle

paslanmaz Çelik İzle Vaka

CNC Işleme ve 5 Kez Taşlama ve Parlatma

biz Conside LEM5 Sanat olarak

ince-anodik oksidasyon teknolojisi ile fırçalanmış paslanmaz çelik elektroliz olduğunu korumak için gelen renk solma.

deri Band

narin doku tasarımı, ayarlanabilir toka ile eşleştirme güzellik hatları.

450 mAh Kapasiteli Pil.

konuşma süresi: 3.5 Saat/2G, 2 Saat/3G. bekleme süresi: 100 Saat

IP55 Hayat Su Geçirmez.

LEM5 derecelendirilmiştir IP55, bu yüzden dayanabilmesi toz, kir veya yıkama el.

* yüzme veya dalış için uygun değildir.

harita üzerinde kalmak

dahili GPS ve fitness uygulamaları devam. hatta olmadan telefonunuzu, yolunuzu kaçırmayın olacaktır. koşuyoruz zaman ilerlemeyi izlemek mümkün olacaktır, sürüş, bisikleti, golf oynamak vb.

dairesel Arayüzü

1.39 " Yuvarlak Yüz IPS içinde OLED Ekran 400*400 çözünürlük

pedometre

LEM5 kaydedebilirsiniz adımlar, kalori ve mesafe. senin spor veri bildireceğiz, sizin egzersiz programı ayarlamak ve sağlıklı yaşam olsun!

kalp Hızı Monitörü

İnsan cilt sensörü çip inşa. gerektiğinde testi kalp hızı. sadece zaman izle cildinize temas, kalp atış hızınızı okuyabilir. bu daha doğru.

hava Kontrol

orada hava app izle. hava günlük İzle içinde kontrol edebilirsiniz.

müzik Çalma

onun 8 GB bellek ile, LEM5 İzle içinde birçok müzikler saklayabilirsiniz. dinleme Bluetooth destekler.

Her Türlü destek APP Indir

yük Google Store veya Android indir pazarı içine almak için ihtiyacınız daha uygulamalar.

çoklu Aramalar

orada 50 farklı çeşit üzerinde çevirir. güzel yüzleri ekran istediğiniz tam olarak ne olduğunu.

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Sıcak indirimde,Dibin dibi fiyat​
İNDİRİM BİLGİLERİ ALİPRİCE UYUGLAMASINDAN ALINMIŞTIR:

Uygulama nasıl kullanılır:

Ürün 229TL den 172TLye düşmüş​
Diğer satıcıalrdada en dip 222TL zaten​

Moderatör tarafında düzenlendi:

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

BU E SİGARA TEK KELİMEYLE HARİKA BİR FİYAT/PERFORMANS ÜRÜNÜ.​
30-40 TANE ALIP KULLANDIM,SATTIM,HEDİYE ETTİM VS. BİR KİŞİ BİLE BEĞENMEDİM DEMEDİ HERKES HAYRAN KALDI:)
HATTA BENDE SMOK ALİEN VS. VARDI AMA BEN BUNU KULLANIYORDUM ÖZELLİKLE ATOMİZERİ HARİKA :)
TAVSİYE EDİLİRİR :)

ALİEXPRESS ELEKTRONİK SİGARA TAVSİYELERİ:

@İSHAK53 HOCAMIN YAPTIĞI İNCELEME:​

Merhaba millet!

11.11 de babam için Aliexpress'te Vaptio P1 aldım. Cihazın kullanımı çok basit.

Ürün Turkey Post ile 12 günde elime ulaştı.

Ürünü sipariş ettikten sonra sadece likit almanız gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken likiti dolduktan sonra 1-2 saat bekleyin ve ondan sonra cihazı açıp kullanmaya başlayın. Onun dışında herhangi bir ihtiyacınız olmuyacaktır. Sadece coiller belli bir süre sonra yanıyor. Kutudan çıkan yedek coili de kullandıktan sonra yeni coil almanız gerekiyor.

Likiti hazneye koyduktan sonra şunları yaparak kullanabilirsiniz.

AÇMA KAPATMA
  • Cihazın 1. tuşuna 2 saniye içinde  5 kez basarak açıp/kapatabilirsiniz.
  • Cihaz açıkken 1. tuşa 1 kez basarak yanan ledlerden cihazın pil durumuna bakabilirsiniz.
VOLTAJ AYARLAMA
  • 2. ve 3. tuşlarla voltajı 10'ar watt düşürüp yükseltebilirsiniz.
  • Bu düğmelere her bastığınızda voltaj değeri ledlerde gözükecektir.
(Ali Hocam coilin ömrü daha uzun olması için 10-20 wattı tavsiye ediyor. )

HAVA DELİKLERİ
Likit haznesinin hemen altında hava delikleri var kullanırken açık olmasına dikkat edin.

Ürünü satın aldıktan sonra Ali hocanın verdiği şu metni satıcıya yolladım. Normalde kargo Turkey Post olamamasına rağmen satıcı metinde yazdığı üzere herhangi bir ücret talep etmeden Turkey Post ile gönderdi. 

SİPARİŞ VERİRKEN SATCIYA ATMANIZ GEREKEN MESAJ

I want a gift
 ​

Hide product.

Send with turkey post.

SAMPLE:

ELEKTRONİK SİGARA [ANA KONU]

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

açıklamaları:
resmi Lisanslı
fonksiyon: Ileri Hareket/Ters, Sağ/Sola
ölçek: 1:18
malzeme: ABS plastik & Elektrik elemanları
kontrol mesafe: 10-15 m
Frequency: 27 MHZ, 40 Mhz

Paket içeriği:

1x1: 18 Elektrikli RC Araba

1 x Verici

pil Gereksinimleri:

araba: 3 * AA Pil (Dahil Değildir)
verici: 2 * AA Pil (Dahil Değildir)

TuranCen

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çocuklar için 8.4 inç boyutunda karalama tableti, silme tuşu ile bütün ekran bir çırpıda temizleniyor.

19 dolardan 10 dolara düşmüş, kaçırmayın. 

1. 6 renkli of 8.5-inç LCD tablet.
2. Dokunun temizleyin,, geri dönüşümlü ve çevre dostu
3, malzeme: ABS + LCD
4, boyutu: 22.1x14.6x0.45 cm
5, pil: düğme hücre (dahil)
6 paket:
1 x tablet
1 x tablet kalem

link:  

Ekli dosyalar

• HTB1Tketk_nI8KJjSszgq6A8ApXal.jpg
    HTB1Tketk_nI8KJjSszgq6A8ApXal.jpg
    198.3 KB · Görüntüleme: 13
  • HTB1.B1JkZnI8KJjSspeq6AwIpXav.jpg
    HTB1.B1JkZnI8KJjSspeq6AwIpXav.jpg
    232.7 KB · Görüntüleme: 11
  • HTB1e1aId8bM8KJjSZFFq6yynpXaR.jpg
    HTB1e1aId8bM8KJjSZFFq6yynpXaR.jpg
    351.9 KB · Görüntüleme: 11

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
GÜNCELLENİCEK... İNDİRİMLER 29 MARTTA AMA 1-2 HAFTA ÖNCEDEN BAŞLIYOR İNDİRİMLER
ÖNCELİKLE ALIŞVERİŞ YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN!

HER ALİEXPRESS KULLANICISINA LAZIM ALİPRİCE UYGULMAYISINI YÜKLMEK İÇİN TIKLAYIN

Altta tavsiye ettiğim mağazalar dışında bazı üçkağıtçı mağazalar,bir ürünü kampanyadan önce örneğin 100tl ise zam yapıp 300tl yapıyor,kampanya gelince 100tl yapıp sözde indriim yapıyorlar.

peki bu iyi mağazayla kötü mağazayı nasıl ayırt edicez ?

Bu üçkağıtçı mağazalar hangisi anlamak için fiyat geçmişini görmemiz gerek.ürünün geçmiş satış fiyatlarını görerek ne kadar fiyata satıldığını görüp,şu anki fiyatıyla karşılaştırırak ne kadar indirim var görebilirsiniz.

Fiyat geçmişini görerek dip fiyat veya dibin dibi fiyat olan uygulamadan görebilirsiniz.

ayrıca aynı ürünün Aliexpress`de aynı üründen onlarca var ve hangisi en dip fiyatlı uygulma size gösteriyor.

peki fiyat geçmişinizi nasıl görüceksiniz ?

çok basit alttda bu uygulmayı yükleyerek:

Uygulama nasıl kullanılır:

ALİPRİCE UYGULAMSINI YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

UYGULAMA NE İŞE YARIYOR ?

DİP FİYATLI EN UCUZ ÜRÜNLERİ OTAMATİK BULUYOR

FİYAT GEÇMİŞİNİ GÖSTERİYOR

MAĞAZA GÜVENİRLİĞİNİ GÖSTEYİYOR

ÇOK YARARLI BİR UYGULAMA HER ALİEXPRESS KULLANICISINA LAZIM

NASIL KULLANILIR ?

ÇOK BASİT UYGULAMAYI YÜKLÜYORSUNUZ VE BİR ÜRÜNE GİRDİĞİNİZDE SOL ALTTA BÖYLE BİR SEKME ÇIKIYOR.

BÜYÜTEÇ İŞARETİNE TIKLADIĞINIZDA DİP FİYATLI ÜRÜNLERİ GÖRÜRSÜNÜZ.

SOLDAN 2.YE TIKLADIĞINIZDA MAĞAZA GÜVENİRLİĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ.

SOLDAN 3.YE TIKLADIĞINIZDA FİYAT GEÇMİŞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ.

MOBİLDE İSE ALİEXPRESS UYGULAMASINDA BİR ÜRÜNE GİRİP PAYLAŞ BÖLÜMÜNE TIKLAYIP ALİPRİCEYE TIKLAMANIZ YETERLİ

ALİPRİCE UYGULAMSINI YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Arkadaşlar yapmanız gereken mobil uygulamayı açıp anasayfadan "Bloggerlar İle Tasarruf Edin" başlığını bulup tıklamak, bloggerların yazısının altında alt limitsiz kuponlar mevcut. UGREEN 2 dolarlık alt limitsiz kupon veriyor. Kaçırmayın derim

1)Telefon uygulamasının anasayfadan şu resmi buluyoruz. Bazen çıkmıyor uygulamayı kapatın tekrar açın. Gelene kadar bunu yapın gençler. Vazgeçmek yok altlimitsiz kupon sonuçta bunlar.

2)Bloggerların tanıtımını yaptığı ürünlerden ilginizi çeken varsa o bloggerın sayfasına girin. Örneğin Ugreen tanıtımı.

3)Orada koskoca kupon beni al diyor. E bi zahmet alın artık. Güle güle harcayın dua etmeyi unutmayın

ALT LİMİTSİZ KUPONLAR DAĞITIM ZAMANLARI

KUPONLARI ALABİLMEK İÇİN HIZLI İNTERNET İLE MOBİLDEN SON 5 SANİE KALA ''GELECEK'' YAZAN YERE TIKLAMANIZ GEREK

PC`DEN ALMA ÇOK ÇOK DAHA ZOR ÇÜNKÜ SON SANİYEDE SAYFAYI YENİLEMENİZ GEREK

PARMAKALRINIZA KUVVET HIZLI OLAN ALIR

SAATLER[/b]

Saatlerde en iyi alternatif SHARK marka saatler.bu saatler varken diğer saatlere bakmak bile mantıksız.türkiye fiyatlarından yaklaşık %80 ne kadar daha ucuz.SHARK saatler dışında alternatif MEGİR ve NAVİFORCE gibi saatler var.ucuz saatlerde isi SİNOBİ ve SKMEİ saatler güzel.

1-)
gerçek anlamada efsane iyi bir mağaza.garantileri muhteşem,ürün kullanıcı hatası ile çizilse bile yeni saat gönderiyolar.aliexpress in en iyi mağazalarından.konuda onlarca kişi aldı hepside çok memnun.indirim günlerinde ve flash deals`da çoğu saat 20$-25$ civarına düşüyor.
2-)

3-)
4-)
Ucuz olmasıyla dikkat çeken sinobi saatleri alan memnun olanlar var ama şikayet edende çoktur.indirim şenliklerinden sonra fiyatları dahada düşüyormuş,normalde tam tersi olması gerekir.ürün çabuk eskiyor ve bozulabiliyormuş.
5-)

Ucuz ve güzel dijital spor saatleri.
6-)

7-)
:cool:
10-)
çok güzel ucuz ilginç tasarımlı saatler var.
11-)

Ucuz olmasıyla dikkat çeken sinobi saatleri alan memnun olanlar var ama şikayet edende çoktur.indirim şenliklerinden sonra fiyatları dahada düşüyormuş,normalde tam tersi olması gerekir.ürün çabuk eskiyor ve bozulabiliyormuş.[/b]

KULAKLIKLAR

KULAKLIK İNCELEMELERİ YAPAN BİR SİTE,KESİNLİKLE GÖZ ATMANIZI TAVSİYE EDERİM:

F/P oranı yüksek kulaklıkları var.ucuza kulaklık istiyorsanız mutlaka bakın.konuda alan çok var ve hepside memnun..

çok yüksek kaliteli kulaklıklar ve hoparlörler var.özellikle bluetooth kaliteleri çok yüksek.konuda alan çok var ve hepside memnun.

aliexpress onaylı %100 orjinal ürünler.genel olarak TR fiyatlarından ucuz.

*Aksesuarlar*

1-)

2-)
3-)
4-)
5-)

*Kulaklık*

1-)

oldukça meşhur F/P canavarı bir kulaklık.konuda onlarca kişi arasından alıpta memnun kalmayanı görmedim alanların hepsi hayran kalıyorlar.BASS kalitesi çok yüksekmiş.5-6 ay sonra kablosu dandik olduğu için çabuk bozulduğu söyleniyor.
inceleme:

2-)
tiz ve midleriyle öne çıkan bir kulaklık.F/P ürünü oldukça beğeniliyor.
inceleme:

3-)
uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız tam size göre f/P ürünü kulak içi kulaklık.
4-)

8-25000hz - 28hz - 120±5db
5-)

baya tutulan bir kulaklık.bass kalitesiyle ön plana çıkıyormuş.mağzada resmi,güven problemi olmaz.
6-)

HOPARLÖR

1-)
2-)
fm radyo,sd kart girişi,telefon ile konuşma...
3-)

4-)
5-)
6-)
7-)
9-)

USB ŞARJ ADAÖPTÖRLERİ

1-)USAMS ŞARJ ADAPTÖRÜ
bence en iyi alternatif 3 adet 2.4A lık grişi var ve kaç amper çekiyor onu yazan ekranı var ve tüm bunlara rağmen aukeyden ugreenden falan çok daha ucuz.
2-)

usams adaptöre göre çok daha pahalı ama kaliteli ürünler.göz atmanızı tavsiye ederim.

USB KABLOLAR

1-)
en çok satanlarda 1.sırada olan şarj kaboları çok kaliteli ve alan herkes çok memenun.tavsiye edeceğimin 1.sırasında.
2-)

oldukça kaliteli ve çok satan şarj kabloları.
3-)

oldukça kaliteli ve pahalı şarj kabloları.
4-)

uygun fiyat kaliteli ürün.

AYAKKABILAR

Aliexpress`de oldukça F/P kalite ayakkabılar var.

1-)
tahmin ettiğimden çok daha rahatmış.ayağı terletmiyor tabanda dahil heryerde hava delikleri var.anneme,babama bu gidişle tüm akrabalara bu ayakkabıdan alırım.
genelde 45,nadiren 46 giyen biri olarak.ayağımı ölçtüm ona göre tablodan bakıp 45 numara sipariş verdim tam oldu.hiç terletmiyor çok rahat.
kullanıcı yorumu:

CÜZDAN

1-)
ürün çok kullanışlı.fermuarlı kısma aparat takıp paltalonumun kemer tutucu kısmına bağlıyorum.fermuarlı olmasıda iyi flash bellek falanda koyuyorum.
türk parasıda rahat sığıyor.kimlikde çok rahat sığıyor.
2-)

3-)

ANDROİD TV BOX

1-)
en çok satan tv box.birçok kişi çok memnun.
Max 2 GB RAM + 16 GB ROM Quad çekirdek WIFI HDMI 4 K * 2 K HD Smart Set Top BOX Media Player PK A95X
2-)

orijinal Xiaomi Mi Kutusu 3
resmi Uluslararası Sürüm;
Android 6.0 TV Box;
İşlemci: Dört çekirdekli Cortex-A53 2.0 GHz
GPU: Mali 450 750 MHz
2G/8G, H.265 VP9 HDR Video Desteği DTS Dolby

AKILLI BİLEKLİKLER

AKILL BİLEKLİKLER HAKKINDA YORUMLARIM
araştırmalarımdan yola çıkara sizlere birkaç bilgi vereyim.öncelikle akıllı bileklikten beklentiniz nedir ? nasıl birşey istiyorsunuz ?
bunlara karar vermelisiniz.
örneğin siz sadece sağlık amaçlı kullanıcaksanız ve telefon bildirimler falan önemli değilse 37 degree akıllı bileklik öneririm.
ID107 ve mi band 2 çok karşılaştırılıyor.eğer kalite istiyorsan xiaomi alın.eğer daha fazla özellik ve ucuz olsun istiyorsanız ID107 öneririm.
kimi insanlarda plastik kayış alerji yapıyormuş.eğer cildiniz hassas ise bir tane plastik kayış sipariş edip cildinizde deneyebilirsiniz.zaten tanesi 1 dolar falan.

1-)

inceleme videosu:
2-)
inceleme videosu:
3-)
4-)
5-)
6-)
çıkarıldığında uyarı verir.bu bileklik sayesinde kendi akıllı telefonunuzla çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilir.
acil durumlar için SOS tuşu ile anında gerekenleri yapabilirsiniz.türkçe dil desteğide mevcut.fakat imei durumu nedir bilmiyorum.4 ay içinde kapanabilir.
Q90-Q80-Q50 3 adet model mevcut.
Q90 Ek Özellikler: ses, sağlık izleme, , mobil Konumlandırma, izleme, sosyal eğlence, akıllı uyarı, hareket İzleme, uyku analizi, Izleme ettik alarm, el sensörü,saatler.
7-)

adım sayar,km mesafesi,hız rekoru,arama ve mesaj bildirimleri...

ürün elime ulaştı.
bileklik plastiği beklediğim gibi değil soluk renkler.yani gri ve turuncu renkler.ben simsiyah ve kıpkırmızı olması isterdim.aşırı alerjik bileğimide gayet rahat oldu bileğimde unuttum nerdeyse.
tansiyon ölçer,nabız ölçer,nefes ölçer.ruh sağlığı analizi ve uyku analizi gibi özellikleri varmış.
daha sonra detaylı incelemesini yapıcam ama bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse.tansiyon ölçer ve nabız özelliklerini tansiyon aletiyle karşılaştırdım doğru sonuçlar veriyor.tabi elinizi hareket etimemeniz lazım.
nefes verme hiç doğru değil nefesimi tutsam veya derin derin nefes alsam bile cihaz kafasına göre değerler veriyor.
ruh hali konusundan ilginçtir ki genellikle doğru sonuçlar verdi.
uyku analizde iyi yapıyor.
37 degree sürüm 1 denemedim ama kağıt üstünde farklı özellikleri yok gibi pek fazla.sürüm 2 nin görünümü iyi.bide belkide sensörleri falan daha iyi olabilir bilemiyorum.
cihazın pili bitti ve bağlantıyı kesti ama tekrar bağlamayı bir türlü beceremedim bilen varsa yardıma muhacım.

PROJEKSİYON CİHAZLARI

fiyatlar 30$ fazla olabilir ama siz kargoya 30$ altı fiyat yazdırdığınızda vergi ödemezsiniz.

1-)
2-)
3-)
4-)

KAMERA VE FOTOĞRAF MAKİNELERİ

1-)
bir çok seçenek var.linke tıkladıktan sonra biraz aşağı indiğinizde seçenekler listesini görüceksiniz.en çok satılan ve sevilen bir ürün.
wifi,suyun altında 30 metreye kadar dayanıklı.
4k 30fps
1080p 60fps
720p 120fps
örnek test videosu:
2-)

1080p video,12 megapiksel fotoğraf kalitesi.gece sensörü,haraket algılama,30dk çalışma.
inceleme:

EN İYİ İNDİRİM YAPAN MAĞAZA TAVSİYELERİ

1-)
gerçek anlamada efsane iyi bir mağaza.garantileri muhteşem,ürün kullanıcı hatası ile çizilse bile yeni saat gönderiyolar.aliexpress in en iyi mağazalarından.konuda onlarca kişi aldı hepside çok memnun.indirim günlerinde ve flash deals`da çoğu saat 20$-25$ civarına düşüyor.
2-)
çok kaliteli ürünleri var,özellikle şarj kabloları çok kaliteli.şarj adaptörleride çok kaliteli ama aukey kadar değil.
3-)
en kaliteli şarj adaptörleri üreten marka aukey.şarj kablolarıda ugreen kadar olmasada kaltelidir.ayrıca ,araç telefon tutucuları,harici telefon lensleri gibi birçok çeşitli ürünleride var.
4-)
ülkemizde pek meşhür marka olmasada yurt dışında baya tutulan bir marka.yani uyduruk bir çin markası değil philips,samsung gibi kaliteli ürünleri var.hapörlörler,kablosuz kulaklıklar vs. çok kalite ürünleri var.konuda satın alan çok var herkes çok memnun.bluetooth kalitesi kesintisizmiş.
5-)
kaliteli kamera ve aksesuarları varmış,göz atmanızı tavsiye ederim
6-)
hard disk kılıfları,hdd usb3.0 dönüştürücüler,usb çoğaltıcalar... vs. çok çeşit var göz atamnızı tavsiye ederim.ben 2.5 inç hdd usb3.0 kılıf almıştım çok memnunum.
7-)
fiyatlar çoğunlukla türkiye ile aynı ama göz atmanızda fayda var.
fiyatlar çoğunlukla türkiye ile aynı ama göz atmanızda fayda var.
9-)
kaliteli matkap ve çeşitli atölye ürünleri var.göz atmanızı tavsiye ederim.
10-)
bu mağzadada kaliteli selfi çubuğu,telefon şarj aleti ve kabloları vs. varmış.göz atmanızı tavsiye ederim.aukey ve ugreen gibi oldukça kaliteli ürünleri var.
11-)
çelik zincir kolyeler almıştım bir tanede arkadaşa aldım.boyunumuzdan hiç çıkartmıyoz 1 yıldır kullanıyoruz.bazen ter içinde kalmamıza rağmen gram kararmadı çok kaliteli ürünleri var tavsiye ederim.fiyatlarda çok uygun bu kaliteye göre. hemen kararan çin mallarında alıcağınıza hemen hemen aynı parayı verin buradan alın daha iyi.

12-)
F/P oranı yüksek kulaklıkları var.ucuza kulaklık istiyorsanız mutlaka bakın.konuda alan çok var ve hepside memnun..
13-)
14-)
15-)
16-)
17-)
yüksek kalite polarize gözlükler.aldım kullanıyorum,çok memnunum gözlerdeki ve baştaki ağrıyı azaltıyor.forumda bir çok kişi memnun hatta 3 yıldır kullanıp çok memnun olan var.hatta ve hatta rayban gözlük kullananlar veithdia`nın raybanı hiç aratmadığını söylüyorlar.1-)
1:cool:
Aliexpress`de en çok satan kameralar,alanlar çok memnun olduğunu söylüyor.ip kamera ve güvenlik kameraları çeşitleri var.
19-)
Kalitesi hakkında pek fikrim yok.
20-)
kablosuz süpürge siz kendiniz bırakıyorsunuz,o evin içinde doalşıp evi temizliyor.
21-)
çok yüksek kalite oyuncu laptopları var.
22-)
23-)
rock zircon kulaklıktan tandığımız mağaza,bunun yanında usb kablo,flash bellek,şarj adaptörleri,telefon kılıfları vs. birçok ürün çeşitelri var.
24-)
25-)
müzikle ile ilgili her türlü yedek parça var bve gitar,keman gibi müzik aletleride var.
26-)
27-)
oldukça kaliteli ürünler uzaktan kumandalı ışık açma kapatma prizleri vs. var.
2:cool:
29-)
30-)
31-)
32-)
33-)
Bot ayakkabılar,çantalar,gözlükler,eldivenler,montlar...
34-)
35-)
36-)
Mouse,klavye,mousepad,sesbombası,laptop soğutucuları...
37-)
3:cool:
39-)
40-)
Aliexpress`de en çok satan ve en çok tercih edilen android tv box çeşitleri.konuda satın alıp memnun olan onlarca kişi var.en çok tercih edilen X96 android tv boz.
41-)
Satıcı o kadar iyi gizliyormuş ki ürünü gümrükten geçebiliyormuş.türk yorumlarını okuyabilirsiniz.
42-)
43-)
44-)
usb şaj kabloları,araç için telefon tutucuları...
45-)
46-)
Ucuz olmasıyla dikkat çeken sinobi saatleri alan memnun olanlar var ama şikayet edende çoktur.indirim şenliklerinden sonra fiyatları dahada düşüyormuş,normalde tam tersi olması gerekir.ürün çabuk eskiyor ve bozulabiliyormuş.
47-)
4:cool:
49-)
50-)
51-)
52-)
53-)

orhncmdrk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Şarj edilebilir pil önerisi olan varmı?
Xbox One S kolunda kullanmak için arıyorum, şarj aletim var.

01halil

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
sürekli güncel olması çok güzel,teferruatlı bir konu takibimde olacak zaman buldukça bakacağım,teşekkürler.

orhncmdrk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar Livolo firmasından normalde 620TL'lik toplu mal alımı yapıcağım 150$ üstüne 20$ indirim yapıyorlar, ben bunlara mesaj atsam biraz daha indirim yaparlarmı?

Mesajda ne yazmam gerekir?

Herkes tek tek alıyor ürünleri ben bütün evin anahtarlarını prizlerini sipraiş geçicem bi güzellik yapmaları lazım :)

merlot

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
iso227 (ali hoca)' Alıntı:
SİPARİŞ VERİRKEN SATCIYA ATMANIZ GEREKEN MESAJ

I want a gift​

Hide product.

Send with turkey post.

SAMPLE:

ELEKTRONİK SİGARA [ANA KONU]

hocam bu dediğiniz şekilde msj atsak gümrükten sorunsuz geçer mi