Banner alanı

AliExpress Alışveriş Asistanı Kazanın!

MetamorpheuS

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Ara 2017
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
1 | Adana
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu Chrome eklentisi Alışverişleriniz'den %4 geri para ödemesi kazanmanızı sağlıyor. Eklenti'yi Google Chrome ve Yandex tarayıcılar da kullanmanız mümkün. Yapmanız gerekenler;

1.  bağlantısına tıklayın.

2.   eklenti sayfası açıldıktan sonra +CHROME'A EKLbutonuna basın ve eklenmesini bekleyin. (Yandex browser içinde aynısı geçerli.)


3. Aliexpress'ten alacağınız ürünün bulunduğu bağlantıyı açın ve %4 Para iadesini Aktive Et butonuna tıklayın.

Kod:
AliExpress Alışveriş Asistanı Açıklamasında belirtilenler:
Alışveriş yaparak ve paylaşarak para kazanın; ürün fiyat eğilimlerini takip edin; fiyat-düşüş hatırlatıcısı; Benzer ürünler için…
Bu eklenti alışveriş yaparak ve paylaşarak para kazanmanızı sağlıyor! Eklentiyi indirdikten ve kayıt olduktan sonra, çoğu ürünü AliExpress üzerinden satın aldığınız zaman 4% para iadesi alabilirsiniz. Alışveriş bağlantılarımızı paylaşarak daha da fazla para iadesi alma şansını elde edeceksiniz. Para iadesini nakit olarak geri alabilir, AliExpress üzerinde herhangi bir ürün için paraya çevirebilir veya Amazon eGift Card olarak alabilirsiniz.

Ayrıca AliExpress, eBay ve Amazon üzerinden yapacağınız alişverişlerde size zaman ve gayret kazandırmak ve alışverişinizi daha akıllıca yapmak için pratik alışveriş yardımı sağlıyoruz.

Özellikler listesi:

- Alışveriş yapın ve para iadesi alın: eklentiyi kurun, AliExpress üzerinden alışveriş yapın, veya ürünü arkadaşlarınızla paylaşın ve para iadesi kazanın
- 90 günlük Fiyat Takibi: göz atarken tek dokunuş ile fiyat eğilimlerini görün. Bunun çok iyi bir alışveriş olup olmadığını anında bileceksiniz. (Şimdilik AliExpress ve eBay desteklenmektedir)
- Fiyat Düşüşü Bildirimi: sevdiğiniz ürünü istek listesine ekleyin, böylece fiyatı düşer düşmez bir bildirim alın, ve iyi bir alışverişi kaçırmayın. (Şimdilik AliExpress desteklenmektedir)
-Fiyat karşılaştırma önerileri: göz attığınız bir ürünün daha ucuz bir seçeneği var ise, size o ürün tavsiye edilir. (Şimdilik AliExpress desteklenmektedir)
- Arkadaşlarınızı kayıt olmaları için davet edin ve bir ödül kazanma şanısını yakalayın. Davet ettiğiniz her kullanıcı için 25 Amerikan Doları'na kadar ödül kazanabilirsiniz.

Servislerimizle ilgili herhangi bir sorunuz var ise, lütfen Sıkça Sorulan Sorular'a danışın: http://deals99.com/doc/help

AliExpress alışveriş yardımcısının normal bir şekilde çalıştığını sağlamak için, Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz için [email protected] adresinden bize eposta yollamaktan lütfen çekinmeyin.

Eklentiyi eklemek için tıklayın. ([i]Yalnızca Chrome ve Yandex'te çalışmaktadır[/i].)

https://chrome.google.com/webstore/detail/aliexpress-shopping-and-c/mbpccgpiidnajgnapidpjmcjakjhkbom

 
Üst