Banner alanı

Acik hat satisi mevcut

Burak coskun

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Ister kargo ister mail yonlendirme ile verilir iletisim @Burakcoskun67

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
1 aylık hattı sitelerden alıyoruz zaten. Garanti veriyor musun kapanmaması konusunda

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Kimse ikinci el satmıyor zaten. Sana hattı gönderiyor. 1 ay sonra bayiden numaramı kaybettim diyor yeni hat çıkarıyor. Senin hattını iptal ediyor. 1 ay kullanım ömrü oluyor. Bunun mantığı bu. Bilmeden konuşma dediğin senden iyi biliyorum aq

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Kimse ikinci el satmıyor zaten. Sana hattı gönderiyor. 1 ay sonra bayiden numaramı kaybettim diyor yeni hat çıkarıyor. Senin hattını iptal ediyor. 1 ay kullanım ömrü oluyor. Bunun mantığı bu. Bilmeden konuşma dediğin senden iyi biliyorum aq
Yeni çıkardığı hattı başkasına satıyor. 1 ay sonra tekrar unuttum diyor hattı yeni çıkarıyor. Aynı numara hep. Aynı numarayı 1 ay - 1 ay başkaları kullanıyor.

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Başıma geldi işte, adamdan hat aldım. Tam 1 ay olduğunda WhatsApp attı. Numaraya mesaj attım mesaj iletiliyor. Adama dedim bunu nereden aldın diye instagramdaki adamdan aldım dedi. Dediğim sistemi yapıyorlar

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Boşu boşuna 250 TL para verdim anlayacağın
Başıma geldi işte, adamdan hat aldım. Tam 1 ay olduğunda WhatsApp attı. Numaraya mesaj attım mesaj iletiliyor. Adama dedim bunu nereden aldın diye instagramdaki adamdan aldım dedi. Dediğim sistemi yapıyorlar
Telefonda tabi çekmemeye başladı.:D

Burak coskun

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Knk ben wp de satiyorum ve wp deki numaralar devamli aktif istedoginde kod alirsin bana tg den yazarmisin

tsumatra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Valla ben turkcellde çalışan tanıdık buldum. Suriyeli üzerinden hat verdi. 6 aydır kullanıyorum sorunsuz. 250 TL'de para verdim. Mis

Burak coskun

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Guzel yapmissin kardesim hayirli kullabmalar benim verdigim hatlar 3 ay acik kalir zaten wp icin baska numara veriyorum o devamli aktif