Banner alanı

17.3" RTX 3060 i7-10750H 144 HZ 16GB RAM 512 NVMe W10 MSİ 1588 Dolar!

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1616568601595.jpeg
Güncel bir oyuncu laptop arayanlara ekran boyutu, işlemci, ekran kartı ve ekran yenileme hızıyla dikkat çeken MSI laptop kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor. Kur da uçmasa idi muhteşem olacaktı. Kargolama ve vergi dahil ürün 1588 dolar ediyor. Dolar 8 sayarsak 12704 tl ediyor. Monster almaktan daha iyi görünüyor. Seçim ve karar sizin.
*Klavyede ğü şi öç harfleri yerine farklı karakterler olacak olup on parmaklar sorun yaşamayacaktır. diğerleri stiker ile bu ufak problemi halledebilir. Klavye kurulumunu Türkçe Q yapacağınız için klavyede farklı görünen karaktere bassanız da bizde karşılığı ne ise o çıkacaktır. O konuda merak etmeyin.
*Priz amerikan prizi olacak olup dönüştürücü kullanarak laptopu kullanmak zorunda olacağınızı belirteyim.
*Garanti durumu hakkında net bilgim yok açıkçası. Ama ilk 30 gün sorun çıkarsa amazon ile rahat bir şekilde halledilecektir. İlk 30 gün problem çıkmaz ise bir ürün garanti süresi içinde kolay kolay problem çıkarmaz. Ben bunca yıl bunu gördüm. Bu riski alıp almamak size kalmış bir şey.
*Bütçem yetse bu ürünü alırdım. Bütçem yetmediği ve indirimde yakaladığım için ben Lenovo Legin 5 1660ti li laptop aldım vergi dahil 1159 dolara gelmişti.
*İlk defa alış veriş yapacak olanlar için diyim, Tl ile öderseniz Amazon kuru kendini garantiye almak için 40 kuruş kadar yüksekten hesaplıyor. Ama kur uçsa da etkilenmiyorsunuz. İsterseniz dolar ile alım yapabilirsiniz. Ama Amazon parayı kargo aşamasına geldiğinde çekiyor. Ben bir buçuk haftadır bekliyorum daha kargolamadı. Kurdan olumsuz yönde etkilendim. Belki ilerleyen günlerde düşer o zaman gönderim aşamasına geçer o zaman karlı olurum. Tamamen şans işi. Sizin bileceğiniz iş. İsteyen de rehberlerden öğrendiğim kadarıyla amazon cüzdana para yükleyebilir (papara, tosla, enpara hesap kartı gibi kartlarla güncel kura yakın ödemiş olursunuz) ödemeyi cüzdan dan yapabililirsiniz (amazon hediye kartı diye geçiyor). ama iade durumlarında para cüzdana yattığı için paranızı karta yükleme gibi bir şansınız bulunmamaktadır onu da belirteyim.
Maalesef madenciler yüzünden bilgisayar alamıyoruz. Türkiye de laptoplar çok pahalı. klavye ve fiş ucu gibi basit hamlelerle halledilebilecek şeyleri takmıyor iseniz değerlendirmenizde fayda var dostlar.

Şu an hepsiburada da 17.3" MSİ 3060lı laptop 21.690 iken 15.6" 3060lı laptop 15724 tl (indirimde)

Ürün Özellikleri
  • 17,3 "İnce Çerçeve FHD, IPS Düzeyi 144 Hz,% 45 NTSC | 1920x1080 16: 9​
  • Intel Core i7-10750H 2,6-5,0 GHz​
  • NVIDIA GeForce RTX3060 Max-Q 6 GB GDDR6​
  • 16 GB (8 G * 2) DDR4 3200 MHz; 2 Soket, Maksimum Bellek 64GB | 512 GB NVMe SSD​
  • RTL8111HS-CG | Intel Wi-Fi 6 AX201 (2 * 2 eksen) | BT 5.1​

Incredible

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Gerçekten performans alabilceginiz iyi bir laptop herkeze tavsiye ederim.

byzero

Kurumsal Üye
Web sitesi
gecbunlari.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam bunun vergisi algısı içinde değil galiba sepette ek olarak birde 3.500 tl ekledi 2-3 gün önce bende bu cihaza bakmıştım dediğiniz gibi 12-13 bin tl bandında yer alıyordu. hem kur olarak hemde ürüne zam gelmiş gözüküyor maleseff. gene kaldık monstere galiba ki monster de zam yaptı.

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam bunun vergisi algısı içinde değil galiba sepette ek olarak birde 3.500 tl ekledi 2-3 gün önce bende bu cihaza bakmıştım dediğiniz gibi 12-13 bin tl bandında yer alıyordu. hem kur olarak hemde ürüne zam gelmiş gözüküyor maleseff. gene kaldık monstere galiba ki monster de zam yaptı.
hocam vergi dahil fiyatıyla yazıyorum daima ama maalesef en son 100 ya da 200 dolar zam gelmişti. haliyle vergisine kadar etkiliyor. fiyatı yine düşünce size özelden yazayım. kur yüzünden benim aldığım lenovo legion 5 1200 tl pahalıya geldi maalesef benimle. O parayla neler yapardım var ya.