Banner alanı

150-100 TL Kuponlu Hesaplar

biosdaddy

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
150 ₺ sepet tutarına 100 ₺ indirim kodu tanımlı sms onaysız hesaplar satılıktır.
Adet fiyat: 10₺

*Hesaplarda sms onay yoktur, kuponu kullanmanız için sms onayı kendiniz yapmalısınız.
*Hesaplardaki tanımlı kuponları sadece Android ve Ios uygulamar üzerinden kullanabilirsiniz. Uygulama harici kullanılamıyor.
*Hesaplar size mail:şifre şeklinde teslim edilecektir. Girişte mail doğrulama kodu isterse bana yazmanız yeterli, kodu size iletirim.
*Toplu alımlarda istenilen cookie formatında cookie olarak gönderim sağlayabilirim.

Android için sipariş yöntemi:

Mobil veriye geçiş yapın, uçak modunu açın 10 saniye bekleyin. Uçak modunu kapatın ve mobil veri açık şekilde işlemlere devam edin.
2accounts uygulamasını indirin, kurun, uygulamaya giriş yapın.
Yemeksepeti uygulamasını sıfırdan telefonunuza indirin ve uygulamaya giriş yapmadan 2accounts içine klonlayın.
2accounts üzerinden klonladığınız uygulamayı açın. Hesap bilgileriyle hesabınıza giriş yapın.
Kuponu kontrol edin ve Hesabım sayfasından temin ettiğiniz numara ile sms onay yapın.
Sepeti oluşturup kuponu uygulayın.

Telegram:

biosdaddy

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
10 ₺ için fırıldak çevireceğimi düşünüyorsanız, güvenmeyebilirsiniz tabi. Ben daha önceden beri satış yapıyorum. Taban fiyat limitine uymadığım için ban yedim o yüzden eski konularım silindi.

reisbey47q

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
10 ₺ için fırıldak çevireceğimi düşünüyorsanız, güvenmeyebilirsiniz tabi. Ben daha önceden beri satış yapıyorum. Taban fiyat limitine uymadığım için ban yedim o yüzden eski konularım silindi.
Yanlış Anlama hocam Ortalık Çok Karışık İnsan Kime Guvenecegini Şaşırıyor daha önceden de başıma geldi çünkü oyuzden dedim yanlış anlamayın

biosdaddy

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Forumdan bir çok arkadaşa satış yapıldı. Stok var. Satış güncel devam ediyor.

gravebray

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşla önceki mesajlarımı gördümde tanıyorum kendisini güvenilirdir.