11 KASIM`da ROCK ZİRCON KULAKLIK 43TL

  • Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K

iso227

Administrator
Katılım
28 Eki 2017
Mesajlar
2,340
Tepkime puanı
38
Puanları
48
Yaş
27
Konum
45 | Manisa
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Bu ürünü 8 aydır kullanmaya devam ediyorum :)

Yorumlarımı yazıcam
Gerçekten dedikleri kadar efsane bir Bass kalitesi olan bir kulaklıkmış.
OSTRY KC06A 200TL değerinde kulaklıkla karşılaştırdım çünkü elimde bu vardı Reis sen naptın BMW ile Hacı murat karşılarştırılırmı diyebilirsiniz ama karşılaştırdık artık okuyun sonuna kadar yazdıklarıma çok şaşırabilirsiniz
birini bir kulağı diğerini,diğer kulağıma takarak bile test ettim
Bass kalitesi olarak OSTRY KC06Ayı ROCK ZİRCON ezip geçti resmen. Aynı müziği 2 kere dinledim OSTRYde duyamadığım Bassları ROCKta çok net gümbür gümbür duydum valla.
Evet Rock zirconun iyi yanı Bass kalitesi ama çok aşırı yüksek Bass var ve buda beni rahatsız etti.nasıl rahatsız etti sesi açmak istediğimde Bass çok fazla geliyor ve buna rağmen müziği ve sözler düşük seste duyuyorum.sesi kıstığımdada ise şarkıyı duyamıyorum sözler bile düşük seste geliyor sadece Bass duyuyorum.yani bu ses dengesizliği kötü sadece Bass dinliyorsun gibi.ama her şarkıda böyle değil kimisinde iyi geliyor.sadece yaklaşık %10-%20sinde böyle kötü.
Ses yüksekliği OSTRYye göre düşük bazı şarkılarda son ses açsanız bile yetmiyor bazen.
Şu hissiyatıda aldım Bass sesini yazılımdan yükseltiğinde ses boğuklaşır kalitesizleşir ya.bu hissiyat biraz bu kulaklıkta var. ama çok değil çok çok az.ama şarkı dinlerken değil normal bir konuşmayı dinlerken aldım bu hissiyatı.zaten yazılımla o kadar kaliteli Bass etmek pek mümkün değildir normalde.
Rock zircon kullanmaya devem edicem OSTRY kısa sürede özlerim sanırım arada dğeişikliler yapıcam hep OSTRY 1-2 yıldır kullanıyorum belkide çok alıştım.bu Rock zircon kulaklığa biraz ses dengesi ve tiz eklense ortaya efsane bir kulaklık çıkar ve ben öyle bir kulaklığı ömür boyu bile kullanabilirim.
OSTRY ile arasındaki fiyat farkı 6-8 kat olmasına rağmen arada ses kalitesi farkı %20 falan OSTRY daha iyi diyebilirim.taş çatlasa %50 derim.
Ek olarak şunuda söyleyim OSTRYde pek Bass falan yokmuş yeni farkettim
Yani tam anlamıyla F/P canavarı bir kulaklıkmış gerçekten.kulaklık alacaklara kesinlikle tavsiye ederim


 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst