Banner alanı

10GB İNTERNET + 1000DK KONUŞMA ÜCRETSİZ TT :O

cgokhans

Moderator
Katılım
29 Eki 2017
Mesajlar
1,979
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Yaş
34
Konum
7 | Antalya
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

"Kampanya katılımı için 15 mayıs'tan itibaren sahur yazıp 5555'e göndermeniz yeterli. Bu gün denerseniz 15'inden itibaren alımların başlayacağına dair mesaj alırsınız.
Not:Kampanya şartlarını okumadan kopyala yapıştır yapmıştım resmi sayfasından. Ama sms attığınızda size geri dönüt olarak 15.08.2018 tarihinde alımlara başlanacağı belirtiliyor. Yani bu sene de yapacaklar bu mesaja göre. Gece 02-06:00 arasında geçerlidir.

 • [font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamında sahur dönemi boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilmektedir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea'dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturasız hat kullanan müşteriler kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye dakika ve internet haklarını kullanmaya devam edebilirler. Tekrar kaydolmaları durumunda hediyeler yeniden tanımlanmaz.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Sahur kampanyasına katılan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamında sunulan dakika ve veri kullanım hakları sadece yurt içi şebeke içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları kapsamamaktadır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanya kapsamındaki ücretsiz internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555'e gönderilir.

  [*][font=CentraleSansMedium, Verdana, sans-serif]Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst