Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SELFY İLE BİR ALANA BİR BEDAVA MENÜ KAMPANYASI!

Konu

#1

Öncelikle bu kampanya sadece Selfy(TurkTelekomGenç) üyelerine açık maalesef. Selfy'li olmak isterseniz SELFY yazıp 4545'e gönderebilirsiniz.

4 tane farklı markadan kampanya mevcut. Hepsinde bir alana bir alana kampanyası geçerli fakat belirli menülerde.

Burger King’de Double Köfteburger Menü veya Chicken Royale Menü alana aynı menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için BURGERKING yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Popeyes’tan bir Maxi Avantaj Menü aldığında , ikinci Maxi Avantaj Menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için POPEYES yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Arby’s Roast Beef Deluxe Menü aldığında, ikinci Roast Beef Deluxe Menü bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için ARBYS yazıp 5062'e gönderebilirsin.

 Sbarro’dan bir Büyük Boy Pizza aldığında, ikinci Büyük Boy Pizza bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için SBARRO yazıp 5062'e gönderebilirsin.

Usta Dönerci’den Brioche Tavuk Döner Menü aldığında, ikincisi bedava. Bu kampanyadan yararlanmak için USTADONERCI yazıp 5062'e gönderebilirsin.


Kampanya 24 Ocağa kadar geçerli.Yemeksepeti falan geçerli. İstersen restoranında da şifreyle bedava menü alabilirsin. Bol şans!
Monster Abra A5 v9.2.1

YAZILIM SEVDALISI - PAYLAŞIMCI - HUKUK OKUYAN BİR ELEMAN
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task