Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Hepsiburada'da 250 Tl'lik Alışverişe 25 Tl Total Akaryakıt Çeki!

Konu

#1
[Resim: 04-09-2019_1567572344593_1.png]

Kampanya Detayları:
3 Eylül 2019 21:00- 17 Eylül 2019 23:59 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Hepsiburada’da chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, TOTAL İstasyonlarında geçerli 25 TL değerinde akaryakıt indirim kodu kazanacaktır.
TOTAL istasyonlarında geçerli 25 TL değerindeki indirim kodu, Hepsiburada.com adresinden ya da Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 250 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır.
Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
Hepsiburada’da yapılacak olan altın hariç 250 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca 1 kez indirim kodu hak edilebilir.
İndirim kodları, 1 Ekim 2019 tarihinde, kampanya koşullarını sağlayan müşterilerine, Hepsiburada tarafından e-posta yoluyla iletilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için, Hepsiburada tarafından iletilen kampanya kodu, TOTAL istasyonları mobil uygulamasında yer alan kampanya sayfasına girilmelidir. Kampanya kodu girildiği takdirde 25 TL değerinde akaryakıt puanı, kullanıcının hesabına otomatik olarak tanımlanacaktır.
25 TL değerindeki akaryakıt indirim kodunun TOTAL Oil Türkiye mobil uygulaması yer alan ilgili kampanya sayfasından eklenerek aktifleştirilmesi için son tarih 15 Ekim 2019 olup, kod sayısı 7.500 adet ile sınırlıdır. 7.500 kod kullanımına erişildiğinde kampanya sonlanmış olacaktır.
Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
3 Eylül 2019 21:00- 17 Eylül 2019 23:59 (ilgili tarih dahil) (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
Kampanya kapsamında tanımlanan 25 TL değerindeki akaryakıt puanı, yalnızca Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında geçerlidir. Market, araç yıkama ve istasyonda yapılacak diğer alışverişlerde geçerli değildir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve TOTAL Oil Türkiye A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
TOTAL istasyonlarında geçerli hediye çekinizin kullanımı için 444 0 496 numaralı telefon üzerinden Total Oil Türkiye A.Ş. Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı ile iletişime geçebilirsiniz.
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task