Banner alanı

İtem Satış

item satış
İtem satış bölümünde Knight Online, Metin2, Counter-Strike item alış-satışı ve Valorant, CS-GO skin, League of Legends, PubG Mobile, Zula hesap alım-satımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda oyunlar için Discord Nitro, Riot Points, UC, Skin, Lol RP, karahan hanpara, gold bar, elmas, premium Steam cüzdan kodu epin satın alabilirsiniz. Web sitemizde discord nitro ve steam gibi platformların keylerini, hesaplarını ve bakiyelerini uygun fiyatlardan alabilir ve satabilirsiniz. Güvenilir olarak yapacağınız bu ticaretlerde forumumuz üzerinden anlaştıktan sonra güven problemi olması durumunda get siteleri üzerinden küçük komisyonlar ile ticaretinizi tamamlayabilirsiniz. Alışveriş yağmadan önce satıcı ve alıcı üyenin profilini inceleyip daha önceki ticaretlerine bakabilirsiniz.

Counter-Strike Skin Satış

Counter-Strike bıçak ve silah skini alabilir ve hatta bu yöntem ile steam cüzdan bakiyenizi nakite çevirebilirsiniz. Çeşitli sitelerde kazandığınız CS GO silah skinlerini veya önceden satın aldığınız ama satmak istediğiniz itemlerinizi ufak komisyonlar ile satabilir ve nakite çevirebilirsiniz. Oyun içerisinde güvenilir ticaret yapabileceğiniz bir platform bulunmuyor. Bunun için güvenilir satıcılar ve alıcıların olduğu bu platformu kullanabilirsiniz. İtem satış ve alış işlemleri için güven problemi olursa çeşitli get siteleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Ufak komisyonlar ile bu ticareti tamamlamanız mümkün olur her iki tarafında kafası rahat eder.

Metin2 Hesap ve İtem Satış

En çok oynanan online oyunlardan birisi olan metin2 için hesap satışı ve item satışı yapabilir. Hem özel pvp serverlar hem de TR sunucuları için elinizdeki itemleri ve paraları gerçek nakite çevirebilirsiniz. Oyunda saatlerinizi harcayıp iyi seviye zırhlar ve silahlar düşürüp geliştirirken bunları değerlendirirsiniz ve aynı zamanda pazarlıklar da yaparak iyi itemleri burada satan diğer oyuncu arkadaşlarımızdan satın alabilirsiniz.

Knight Online İtem Satışı

Çeşitli serverlardan kazandığınız itemleri ve kastığınız çarları satıp nakit çevirebilirsiniz. Son zamanlar da Steame gelmesi ile tekrar yükselişe keçen KO çeşitli özel pvp serverlar ve Türk serverları ile birçok oyuncu kitlesine yeniden kavuştu. Oyundan ortalama 12 saat civarı 40-50 TL karşılığı olan item ve para kazanma ihtimaliniz var. Tabi ki bu yeni başlayan oyuncular için geçerli, tecrübeli oyuncular bunun daha fazla üstünde paralar da kazanabiliyorlar.

Valorant Hesap Satış

Riot tarafından çıkartılan ve oyun camiasını kasıp kavuran Valorant oyunu için VP alımını buradaki satıcılar üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda kasılmış iyi liglere gelmiş veya item olarak dolu olan hesapları da buradan alabilir ve satabilirsiniz. Güvenilir ticaret yapabilirsiniz hatta Riot pinler ile ucuz fiyatlar ile VP yüklemesi yapabilirsiniz.

League of Legends Hesap ve RP Satışı

Son 10 yılın belki de en çok oynanan oyunu ve hala geçerliliğini koruyor. Moba dünyasının kralı olan Lol hesaplarını buradan alabilir ve satabilirsiniz. İstediğiniz ligde hesapları bulabileceğiniz veya kendi kastığınız hesapları satabileceğiniz bir platform. Aynı zamanda uygun fiyatlı RP alışverişini de buradan yapabilirsiniz. 30 levele kasılmış unranked hesaplar alabileceğiniz seçenekler arasında.

PubG UC Satışı

Pubg hem pc de hem de mobilde şu an en çok oynanan oyunlardan birisi. Birçok item satış platformunda itemleri satılırken hesap satışları da şu an olmuyor değil aslında. Aynı zamanda oyun içi para olarak kullanılan ve fiyatları yüksek olmasına rağmen bu platformdan ucuza UC satın alabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmek için sitemizdeki item satış bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.
Üst