Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Carrefoursa Kampanyası: Zubizu ile 40 tl Puan

Konu

#1
[Resim: zubizu-uyelerine-carrefoursada-alisveris...=rectangle]

Carrefour marketlerde Zubizu kampanyası başladı. Zubizu’ya kayıtlı telefonunuzdan toplamda 400 TL alışveriş yaparak 40 TL değerinde puan kazanabilirsiniz. Kampanya 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katıl diyerek Zubizu üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
 • Kampanya 1 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında tüm Türkiye’de yer alan CarrefourSA’larda geçerlidir.
 • Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ve CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
 • CarrefourSA Kart’ınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile bu kampanyadan ve CarrefourSA Kart’ın size özel sunacağı tüm indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
 • Başarılı kaydınızdan 15 dk sonrası itibariyle, Kasım ayının sonuna kadar, bir veya birkaç seferde toplamda 400 TL alışverişe ulaştığınızda, kazandığınız 40 TL değerinde CarrefourSA puanınız 6 Aralık’ ta CarrefourSA Kart’ınıza yüklenecektir. Bu puanlarınızı tüm CarrefourSA marketlerde kullanabilirsiniz.
 • Yasaklı ürünler (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum alışverişleri) ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmaz.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, CarrrefourSA kasalarında ödeme yapmadan önce ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranızın girilmesini sağlamanız yeterli olacaktır.
  Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
 • Her ZUBİZU müşterisi kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.
 • Kazanılan puanlar kampanya bitiminde tek seferde ilk alışverişte kullanılan CarrefourSA kartına yüklenecektir. Puan yüklemeleri 6 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında CarrefourSA kartlarına yüklenecek puanlar, yüklendiği tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olur.
 • CarrefourSA puanı ile yapılan ödemeler, toplam tutar harcamasına dahil edilmeyecektir.
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task