Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

CarrefourSA'da 50/350 Garantipay

Konu

#1

[Resim: 8819096944690.jpg]
GarantiPay ile Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, sepette anında 50 TL indirim kazanın.
50 TL indirimi kazanmak için yapmanız gerekenler:
1) 350 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.
2) Ödeme Şekli sayfasında bulunan GarantiPay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın. 
3) GarantiPay ödeme sayfasında BonusFlaş uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.
4) BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.
 
 
Kampanya Detayları:
 • Kampanya 27 - 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından GarantiPay ile tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerinizde geçerlidir.

 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanabilir.

 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

 • Verilmiş olan siparişin tamamı GarantiPay ile ödenmelidir. GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

 • Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler 50 TL indirim hak kazanacaktır.

 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.

 • Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları dahildir.

 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

 • Alışverişiniz sepetinizi Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

 • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

 • Elektronik kart ve altın satışlarında promosyon kullanılamamaktadır.

 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task