Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ürünler geri gitti bir, ürününde bedeni yanlış

Konu

#1

Merhabalar,
Aliexpress'ten arkadaşlara ayakkabı satın aldım kendi adreslerine: 5 ayakkabı satın aldım, 3'ü sorunlu çıktı.
2'si geri gitmiş, teslim edildi gözüküyor, satıcının suçu yok bunda evde bulamamışlardır arkadaşta ilgisiz tabi geri gitmiş.
Diğeri ise büyük beden 42 sipariş verdim, satıcı 47 numara yollamış itiraz ettim ve 4 gün var bitmesine, satıcı itirazı iptal et yeni yollayacağım 5 gün içinde diyor tatil var ya orda bahane ediyor. Ürünü geri yollamam için 4 gün var ne yapmalıyım? İtirazı iptal edersem 47 numara işime yaramaz, yollarsam kargo ücretini kim karşılıyor?
Cevapla
#2
hocam ürünün geldiğini onaylamadı isen koruma süresini uzatarak dediğini yapabilirsin. ama ürünün geldiğini onayladı isen asla kabul etme. onaydan itibaren 15 gün sonra anlaşmazlık hakkın elinden alınıyor.
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task