Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Udemy wordpress kursu kısa bir süre ücretsiz

Konu

#1

Konu alıntıdır arkadaşlar, faydalı olacağını düşünüyorum. Herkes wordpress ile kolayca kendi websitesini açabilir.
Hayal gücünüze göre uçsuz bucaksız siteler kurabilirsiniz wordpress alt yapısı ile. Bu ücretsiz kursu alıp kendinizi geliştirmeye bakın.

Merhabalar,

Daha önce Udemy platformu üzerinde henüz yayınladığım "Wordpress İle Adım Adım İnternet Sitesi Kurma Rehberi" eğitimini için kampanya yapmıştım. Bu ay sonuna kadar da böyle bir kampanya hazırladım. 500 adet ile sınırlı ücretsiz eğitimi edinebilirsiniz. Eğer erken biterse kota ekstra tekrar açacağım.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: grE6Q2.png]
En temel seviyeden başlayıp, hosting, domain satın alıp, blog, kurumsal site ve e-ticaret sitesi kurulumu anlatılıyor. Wordpress bilgisi olanlar için basit kalabilir bu durumda İnternet sitesi kurmak isteyen arkadaşınız, babanız, amcanız kısaca tüm sevdiklerinizi haberdar edip faydanlanmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitimi alanlar fikir edindiklerinde yorumlarını eğitim sayfasında paylaşırlarsa çok sevinirim. Eğitim yaşayan bir eğitim olacak kısa bir süre sonra yeni eğitimlerle devam edecek.
Cevapla
#2
bu harika oldu hemen kaptım teşekkürler reis :)
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da