Banner alanı

YENİ SİTE UCUZADOY

yigitserbes

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaştan 2 adet kod aldım sadece 1 tanesini kullandım.Diğerini kullanmak istediğimde kod kullanıldı hatası verdi.Telafi yada iade sağlamıyor.Alacak arkadaşların bilgisine.

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Arkadaştan 2 adet kod aldım sadece 1 tanesini kullandım.Diğerini kullanmak istediğimde kod kullanıldı hatası verdi.Telafi yada iade sağlamıyor.Alacak arkadaşların bilgisine.
Arkadaş benden 3 Nisan'da 2 adet kod almış 15 Nisan'da da 2. attığınız kod kullanılmış yazdı ve kodu kontrol ettiğimde başka kimseye verilmediğini gördüm. Kod başkasına verilmediğine göre bu kodu senden başkası kullanmış olamaz. O yüzden sana yeni bir kod veremem. Şunu da sormak istiyorum madem 1 tane kod kulllanacaktın neden 2 tane kod aldın.

Ekli dosyalar

• isvv 1.PNG
    isvv 1.PNG
    221.8 KB · Görüntüleme: 8
  • isvv 2..PNG
    isvv 2..PNG
    220.8 KB · Görüntüleme: 8
  • isvv 2.PNG
    isvv 2.PNG
    221.2 KB · Görüntüleme: 8

yigitserbes

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaş benden 3 Nisan'da 2 adet kod almış 15 Nisan'da da 2. attığınız kod kullanılmış yazdı ve kodu kontrol ettiğimde başka kimseye verilmediğini gördüm. Kod başkasına verilmediğine göre bu kodu senden başkası kullanmış olamaz. O yüzden sana yeni bir kod veremem. Şunu da sormak istiyorum madem 1 tane kod kulllanacaktın neden 2 tane kod aldın.
Verilmediğini kanıtlayamazsın.İstersem 10 tane kod alırım oraya son kullanım tarihi 15 mayıs yapmayacaksın o zaman.

ucuzadoy.com

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Telegramdan iletişime geçenler olduğu için yazıyorum bu sitenin bizimle ilgisi yoktur, ona göre alışveriş yapınız.