Banner alanı

YEMEK SEPETİ SİPARİŞ GEÇME YÖNTEMİ

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Yemek sepeti 2-3 TL'ye 150/100 sipariş geçme yöntemi satılıktır.
Fiyat 200 tl
(Ayrıntılı şekilde anlatılır)
İletişim: @hlinkb

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
dolandırıcı. ben inandım bari siz inanmayın
Ne boş yapıyon kardeşim kanıtlasana binlerce müşterim var.
Yöntemi korumaya mı çalışıyon yani
Sipariş geçiyorsun bide benden bile almış olabilirsin yöntemi.
Yöntemi almak için iletişim:

alex

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hahahahaha inanan var mı

İbrahimyasar676

Kayıtlı Üye
Web sitesi
ucuzadoy.com.tr
Ticaret puanı - 0%
0   2   0
Başkası cevabını vermiş hiç yazmakla uğraşamam ama sipariş geçen, 75 TL indirim yapanlar bi yerden türk no buluyorlar sanırım artı türk no ayarlıyor 25 TL ye hepsini halledip bi de sipariş geçiyorlar dimi ........

-Alex misin nesin telegram da numaranı at seveyim ben seni her yerde ileri geri konuşuyorsun klavye delikanlısı
alex , Sıcak 🔥 yemeksepeti sipariş geçme yöntemi satılıktır. başlıklı konuya cevap yazdı.
Dolandırılma garantili sanırım 😂
Bugün 01:22
A
alex , Tanışalım Kaynaşalım forumunda Kahve uygulaması için tr onay başlıklı bir konu başlattı.
Arkadaşlar merhaba,Tr no onay lazım kahve uygulaması için kullanacağım Bir site tr no onay açmış hb tr 12 TL'ye satıyorlar ama...
Dün 20:03 da
A
alex , Nakliyat Fiyatları başlıklı konuya cevap yazdı.
Ne yar**k ilan açıyorsunuz ya
22 May 2024
A
alex , Satış Hepsiburada hesap üretim ve kupon kontrol botu başlıklı konuya cevap yazdı.
Tanesini 16 TL'den bırakırım
30 Nis 2024
A
alex , Satış Hepsiburada hesap üretim ve kupon kontrol botu başlıklı konuya cevap yazdı.
Hırrımm 25 gün önceki mesajı alıntılıyorsun. Bilmiyor muyum yurt dışı numaraların tekrar çalıştığını. Bi siz akıllsınız aq
29 Nis 2024
A
alex , Hepsiburada SMS sitesi başlıklı konuya cevap yazdı.
+
23 Nis 2024
A
alex , Satış HEPSİBURADA ONAYLI (1 TL PREMIUM) 3 KUPONLU HESAPLAR başlıklı konuya cevap yazdı.
Hocam yurt dışı da nereden alıyorlar. 5simden aldım çalışmıyor.
21 Nis 2024
A
alex , Satış HEPSİBURADA ONAYLI (1 TL PREMIUM) 3 KUPONLU HESAPLAR başlıklı konuya cevap yazdı.
Hocam 5sim mi kullanıyorsunuz?
21 Nis 2024
A
alex , Tanışalım Kaynaşalım forumunda Hepsiburada SMS sitesi başlıklı bir konu başlattı.
Arkadaşlar merhaba yurt dışı numaralarını kullanılıyor ama hem 5simde hem smsactiviteden onay yapamadım. Hangi site kullanılıyor...
21 Nis 2024
A
alex , YENİ SİTE UCUZADOY başlıklı konuya cevap yazdı.
Şey demek bu, parayla rezil olmak. Adama ulaşmak için bekle dur. Mail işi sıkıntı
9 Nis 2024
A
alex Satış 🍕150/100 YEMEK 🍕 45 TL konusundaki ekonomikdoy mesajınıza Beğen tepkisini verdi.
Evet hocam aynıyız ve dediğiniz gibi ban olayı olduğu için maliyetler ciddi biçimde arttı çünkü stoklar ban yediği durumda hepsi bize...
9 Nis 2024
A
alex , Satış 🍕150/100 YEMEK 🍕 45 TL başlıklı konuya cevap yazdı.
Ys şartları esnetmese ys bitti artık. No bulmak sıkıntı, hesaplar hemen ban yiyor, fiyatlar çok arttı. Buna 45 TL vereceksin ve hesabın...
9 Nis 2024
A
alex , İYİDOY SİTESİNİN ÇALIŞMAYAN COOKİES SATIŞLARI başlıklı konuya cevap yazdı.
Uzun süredir hesap yüklemiyorlar. Sanırım sağlayıcılarında sıkıntı var. Piyasada ys nosu kalmadı artık. Bu işin 2 çözümü var. Yeni bir...
8 Nis 2024
A
alex Satış YEMEKSEPETİ SİPARİŞLERİNİZ GEÇİLİR!! (150 TL SEPETE 100 TL ÖDERSİNİZ!!) konusundaki wenderdor mesajınıza Beğen tepkisini verdi.
150 liraya 100 lira ödedikten sonra ne anlamı kaldı ?
5 Nis 2024
A
Ys gibi Hepsiburada da bitti hacım Sms sitelerden hb onay kalkınca anlamı kalmadı premiuma 30 TL verince kupondan kâr ettiğin de gidiyor.
4 Nis 2024

alex

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Başkası cevabını vermiş hiç yazmakla uğraşamam ama sipariş geçen, 75 TL indirim yapanlar bi yerden türk no buluyorlar sanırım artı türk no ayarlıyor 25 TL ye hepsini halledip bi de sipariş geçiyorlar dimi ........

-Alex misin nesin telegram da numaranı at seveyim ben seni her yerde ileri geri konuşuyorsun klavye delikanlısı
alex , Sıcak 🔥 yemeksepeti sipariş geçme yöntemi satılıktır. başlıklı konuya cevap yazdı.
Dolandırılma garantili sanırım 😂
Bugün 01:22
A
alex , Tanışalım Kaynaşalım forumunda Kahve uygulaması için tr onay başlıklı bir konu başlattı.
Arkadaşlar merhaba,Tr no onay lazım kahve uygulaması için kullanacağım Bir site tr no onay açmış hb tr 12 TL'ye satıyorlar ama...
Dün 20:03 da
A
alex , Nakliyat Fiyatları başlıklı konuya cevap yazdı.
Ne yar**k ilan açıyorsunuz ya
22 May 2024
A
Tanesini 16 TL'den bırakırım
30 Nis 2024
A
Hırrımm 25 gün önceki mesajı alıntılıyorsun. Bilmiyor muyum yurt dışı numaraların tekrar çalıştığını. Bi siz akıllsınız aq
29 Nis 2024
A
alex , Hepsiburada SMS sitesi başlıklı konuya cevap yazdı.
+
23 Nis 2024
A
Hocam yurt dışı da nereden alıyorlar. 5simden aldım çalışmıyor.
21 Nis 2024
A
Hocam 5sim mi kullanıyorsunuz?
21 Nis 2024
A
alex , Tanışalım Kaynaşalım forumunda Hepsiburada SMS sitesi başlıklı bir konu başlattı.
Arkadaşlar merhaba yurt dışı numaralarını kullanılıyor ama hem 5simde hem smsactiviteden onay yapamadım. Hangi site kullanılıyor...
21 Nis 2024
A
alex , YENİ SİTE UCUZADOY başlıklı konuya cevap yazdı.
Şey demek bu, parayla rezil olmak. Adama ulaşmak için bekle dur. Mail işi sıkıntı
9 Nis 2024
A
alex Satış 🍕150/100 YEMEK 🍕 45 TL konusundaki ekonomikdoy mesajınıza Beğen tepkisini verdi.
Evet hocam aynıyız ve dediğiniz gibi ban olayı olduğu için maliyetler ciddi biçimde arttı çünkü stoklar ban yediği durumda hepsi bize...
9 Nis 2024
A
alex , Satış 🍕150/100 YEMEK 🍕 45 TL başlıklı konuya cevap yazdı.
Ys şartları esnetmese ys bitti artık. No bulmak sıkıntı, hesaplar hemen ban yiyor, fiyatlar çok arttı. Buna 45 TL vereceksin ve hesabın...
9 Nis 2024
A
alex , İYİDOY SİTESİNİN ÇALIŞMAYAN COOKİES SATIŞLARI başlıklı konuya cevap yazdı.
Uzun süredir hesap yüklemiyorlar. Sanırım sağlayıcılarında sıkıntı var. Piyasada ys nosu kalmadı artık. Bu işin 2 çözümü var. Yeni bir...
8 Nis 2024
A
alex Satış YEMEKSEPETİ SİPARİŞLERİNİZ GEÇİLİR!! (150 TL SEPETE 100 TL ÖDERSİNİZ!!) konusundaki wenderdor mesajınıza Beğen tepkisini verdi.
150 liraya 100 lira ödedikten sonra ne anlamı kaldı ?
5 Nis 2024
A
Ys gibi Hepsiburada da bitti hacım Sms sitelerden hb onay kalkınca anlamı kalmadı premiuma 30 TL verince kupondan kâr ettiğin de gidiyor.
4 Nis 2024
Adamın işsizliğe bak aq hahahahaha

alican8463

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
++ Bırakmışsında bi iletişim adreside koysan yazsak telegram adresi varsa atarmsn