Banner alanı

XİAOMİ AMAZFİT İNCELEMESİ ★ Su altında nabız ölçme testi :O ★ +Video inceleme

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 2K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Tarafından incelenmiştir.

400 tl ye düştüğünde aldım. 22 günde geldi.

[img=400x534]

Bütün senkranizasyonu yaptım. Dolaştım geldim gps özelliği olduğundan adım sayısını gerçeğe çok yakın veriyor. Şimdilik sıkıntı yok.

[img=400x534]

Arkadaşlar su içinde fonksiyonlar işlemedi bende sudan çıkartıp nabız ölçere getirdim check yaptım suya soktum su içinde 111 nabız aldım [img=16x16]

[img=400x300]

arkadaşlar 4. gün oldu sarjı hala %46 bilginize

1.34 inç kapasitif dokunmatik ekran:ile HD çözünürlük 320x300 piksel, Corning Gorilla cam malzeme kullanır, yüksek kalite
yansıtıcı ekran teknolojisi:kadran siyah ekran olmadan her zaman parlak. yansıtıcı ekran teknolojisi kullanır, arama parlaklık otomatik ortama göre ayarlamak olacak, daha iyi ve daha net göz deneyimi verir.
Bluetooth müzik:500 şarkı saklayabilirsiniz ve bluetooth kulaklık aracılığıyla müzik çalın çalıştırırken, kolayca tam spor gol rahatlatıcı bir ortam içinde.
GPS + Glonass:kesin kayıt sizin günlük hareketi, kilometre, irtifa, stride frekans, pace ve diğer profesyonel spor verileri, analiz ve spor seviye geliştirmek yardımcı.
kalp hızı monitörü:dahili PPG kalp hızı sensörü, içinde monitör gerçek zamanlı kalp hızı spor, egzersiz daha bilimsel ve etkili hale.
çağrı hatırlatma:bir çağrı veya bir mesaj, geliyor izlemek titreşim yoluyla size hatırlatacaktır, miss asla herhangi bir önemli çağrı veya mesaj.
bilgi itin:itme anlık bilgi, Facebook gibi, Wechat, WhatsApp, gerçek zamanlı bilgi almak izin.
Alipay hızlı ödeme destekler
App Değiştirme İzle Arama destekler
App:" Amazfit İzle " APP
uzun bekleme

AMAZFIT Spor İzle

GPS gerçek-zaman trail, kavramak sizin spor verileri doğruBluetooth Müzik

Bluetooth Müzik

yaklaşık 500 şarkı saklayabilirsiniz izle, spor gol keyifle bitirmek zaman müzik dinlemek.

dahili GPS kısmı, GPS sinyali almak, doğru kayıt gerçek zamanlı trail, mesafe, altimetre, adımlar, pacer, vb. profesyonel sparts analysising tarih için kanıt sağlamak, iyileştirilmesi sparts seviyesi.
11.6 gün saf izle modu 5 gün cruise süresi 35 saat GPS sürekli çalışan modu