Banner alanı

Ücretsiz Migros 25/10 İndirim Kodu

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görüntüleme : 3K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda verdiğim linkte yer alan gönderiyi kaydete basarak kaydedin. Daha sonra mail adresinize ücretsiz migros indirim kodu gelecek 10 Tl değerindeki indirim kodu minimum 25 tl harcamalarda geçerlidir.
Linki tarayıcı üzerinden açın.

ücretsiz migros indirim kodu

migros indirim kodu

Mail olarak geleni ndirim kodunu ,migros uygulaması içinde, profil --> şifre ile kampanya tanımla diyerek, migros money club kartınıza yükleyeceksiniz.
migros indirim
Kasada money kart ile yapacağınız alışverişte otomatik olarak indirim yapılacaktır.

Kampanya 20 ocak 2021 tarihine kadar ve sadece mağazalarda geçerli.

Migros uygulamasını indirmek için,

Cnobr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Daha deneyemedim ama en yakın zamanda deneyeceğim. Bu tarz kuponlar bu süreçte veya ondan öncesinde de ev ekonomisine iyi bir katkıda bulunuyor, bulunuyordu. Güzel paylaşım olmuş, teşekkürler. Hayırlı günler. :)

AdLer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu tarz kuponlar alışverişte gerçekten işe yarıyor hele ki bu dönemde genelde internet ortamından yaptığım için alışverişleri kupon araştırıp kullanmak ciddi indirimler kazandırıyor. Tavsiye ederim bu tarz kuponları takip edip kullanın mutlaka (y)

byzero

Kurumsal Üye
Web sitesi
gecbunlari.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arabanın parfümü bitmişti 4 adet aldım. ürünlerin tanesi 15 tlye geldi, alabileceğim en uygun fiyata almış oldum teşekkür ederim.