Banner alanı

Tosla İstanbulkart 20 tl yüklemeye 10 tl hediye

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Selamun aleyküm
1623523403951.jpeg
Tosla kartınızdan İstanbulkart'a 20 tl yüklerseniz 10 tl hediye vermektedir.

• İstanbulkart’ına para yüklemek için Tosla uygulamasında ana sayfadan Tosla>Öde>İstanbulkart menüsüne gidip bakiyeni yükleyebilirsin.
  • İstanbulkart’ının arkasındaki QR’ı okutarak kartını Tosla’na otomatik olarak ekleyebilirsin. Telefonun android ise NFC kullanarak da kartını Tosla’na otomatik olarak ekleyebilirsin.
  • Tosla’dan bakiyeni yükledikten sonra en yakın dolum cihazına kartını yaklaştır ve bakiyeni kartına yükle. Telefonun android ise NFC kullanarak da bakiyeni kartına yükleyebilirsin.
  • Yüklediğin bakiyen ile birlikte hediye 10 TL bakiyen kartına yüklenecektir.
Kolay gelsin. Ben yükledim paylaşayım dedim. :)

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Selamun aleyküm
Ekli dosyayı görüntüle 759
Tosla kartınızdan İstanbulkart'a 20 tl yüklerseniz 10 tl hediye vermektedir.

• İstanbulkart’ına para yüklemek için Tosla uygulamasında ana sayfadan Tosla>Öde>İstanbulkart menüsüne gidip bakiyeni yükleyebilirsin.
  • İstanbulkart’ının arkasındaki QR’ı okutarak kartını Tosla’na otomatik olarak ekleyebilirsin. Telefonun android ise NFC kullanarak da kartını Tosla’na otomatik olarak ekleyebilirsin.
  • Tosla’dan bakiyeni yükledikten sonra en yakın dolum cihazına kartını yaklaştır ve bakiyeni kartına yükle. Telefonun android ise NFC kullanarak da bakiyeni kartına yükleyebilirsin.
  • Yüklediğin bakiyen ile birlikte hediye 10 TL bakiyen kartına yüklenecektir.
Kolay gelsin. Ben yükledim paylaşayım dedim. :)
Aleykümselam