Banner alanı

Para Kazandıran Web Siteleri

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Para kazandıran web siteleri günümüzde popüler bir konudur. Bu yüzden Türkiye'deki seçenekleri listelemek istedim. Şunu belirtmek istiyorum ki internetten para kazanmak istiyorsanız bir hizmet ya da ürün sunmalısınız. Bu anlamda diğer sektörlerden farklı değildir.

earn-5218210_640.jpg

1.İyi Makale

İçerik yazarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. Müşteriler genellikle özgün ve SEO uyumlu içerik talep ederler. Bu yüzden bu tarz alanlarda bilgi edinmenin sizin için faydalı olur.

2.Napolyon

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. Sanırım bu alanda en çok kullanılan siteler arasında yer alıyor. Anket siteleri kullanıcı deneyimlerini ölçmek için kullnılır. Markalardan aldığı paranın bir kısmını anket dolduranlara dağıtır. Yani güvenilir bir sistemdir.

3.SorHadi

Sözlük sitelerinin ödül dağıtma formatında olanıdır. Referansla üye olan ikişe üç lira, davetiniz üzerine üye olan her kişi için üç lira kazandırır. Bunun haricinde soru ve cevaplardan da ufak paralar kazanırsınız. Bu siteyi normal bir sözlük sitesi olarak sohbet etme amaçlı da kullanabilirsiniz. Eğer referansla üye olup üç lira kazanmak istiyorsanız .

4. Webmaster Forumları

Webmaster forumlarında çeşitli kategorilerde hizmet vererek para kazanabilirsiniz. Yazı,çeviri, editörlük ve tanıtım gibi alanlarlarda iş bulabilirsiniz.

5.Bionluk

Oldukça güzel bir freelance çalışma sitesidir. Pek çok yetenekli kişiyi bünyesinde barındırır. Satış kategorileri genelde İnternet Tanıtımı, SEO Çalışmaları, Yazı ve çeviri gibi işlerdir.

6.Tarz2

İkinci el kıyafet satış sitesidir. Ancak şu anda salgın nedeniyle ürün alımlarına bir süre ara vermiştir. Referansla üye olanlara ayrıca indirim kuponu vermektedir. Referans linki isteyenler pm gönderebilirler.

7.Hızlıbul

Freelancerların hizmet, site sahiplerinin ise tanıtım yazısı satışı yaptığı bir sitedir. Ayrıca genel alışveriş kategorisi de vardır.

8. Clickmerkez

Satış ortaklığı internetten para kazanmanın çok kullanılan bir yoludur. Ama bunu için bir kitleniz olması gerekir. Web sitesi, blog yada çok takipçili bir sosyal medya hesabını varsa satış ortaklığından para kazanabilirisiniz. Clickmerkez yerli bir satış ortaklığı firmasıdır.

9.Modanisa

Satış ortaklığı veren bir giyim firmasıdır. Kadın ya da giyim blogu yazanlar için uygun bir satış ortaklığı firmasıdır.

10.SadeceOn

Freelancer platformu olarak başlasa da günümüzde hediyelik eşya satışından item satışına kadar pek çok seçenek barındırmaktadır.