Banner alanı

🚀KCEX Yeni Üyelere 120 $ Vadeli İşlemler Bonusu Dağıtıyor! 🚀 Detaylı Konu Anlatımı 🚀

YusufMeric

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

📢 KCEX Borsasına üye olup (KYC, Telefon ve Mail Onayı dahil) 50 $ Vadeli İşlemler Bonusu, gelen bonusları ve 1 adet eğitim göreviyle beraber toplam 120 $ Bonus kazanabilirsiniz. Yatırım dahil toplamda 120 $ bonus kazanabilirsiniz.
🚀 (KYC için selfie vs. gerekmez. KYC onaylanma süresi: max 1 saat. ödülleri teslim süresi: max 4-12 saat)

📢 Görev ve Ödüller

⭐ Bir hesap oluşturup, KYC doğrulamasını tamamlayın ve telefon numarası bağladıktan sonra 30 USDT değerindeki vadeli işlem bonusunu alabilirsiniz.
⭐ 20 USDT vadeli işlem bonusunu almak için KYC doğrulamasını tamamlayıp telefon numaranızı ve e-posta adresinizi bağlayın.
⭐ Vadeli işlemler bilgisini daha iyi anlamak ve ustalaşmak için aşağıdaki rehber eğitimlerini tamamlayın ve 10 USDT vadeli işlemler bonusu kazanın.
⭐ 10 USDT vadeli işlem bonusunu almak için belirtilen kripto para ile 100 USDT veya daha fazlasına eş değer tek bir spot para yatırma işlemini tamamlayın.
⭐ 5 USDT vadeli işlem bonusunu almak için 200 USDT veya daha fazla tek spot işlem hacmini tamamlayın.
⭐ 10 USDT vadeli işlem bonusunu almak için 2000 USDT veya daha fazla tek bir vadeli işlem hacmini tamamlayın.
⭐ 5 USDT vadeli işlem bonusunu almak için vadeli işlem pozisyonunda KA/ZD emrini uygulayın.
⭐ X hesabınızı bağlayın, KCEX davet bağlantısını X'te paylaşın ve KCEX'i Twitter'da takip edin, 30 USDT vadeli işlem bonusu kazanın.

📢 Ben bonusu 318 $ kadar çıkarttım ama ani iniş ve çıkıştan ve hırstan dolayı 66 $ kadar düştü ve dün 66 $ çekim yaptım. ayriyeten kardeşimin hesabından bonusu 448 $ yapıp çekim yaptım. 👉

📢 Referansımla kayıt olanlara özel çekilebilir yapma taktiğini anlatacağım.
KCEX ile partner anlaşmalığımız var!