Banner alanı

İçinde 1300 lira olan Paypal Hesabı satılıktır.(ACİL!)

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar merhaba ben Kerem,

Paypal Türkiye'den çekildiğinden beri Paypal hesabımdaki parayı çekemedim. Çok fazla ingilizcem de yok anlamıyorum bu işlerden para öylece kaldı. Hesapta tam tamına 150 dolar var ve ben bu parayı çekemiyorum.

Mail attım Paypal'a önce Türkçe sonra da İngilizce google translate'den çevirip. Bana yurt dışı hesabınız olması gerekiyor dedi parayı çekebilmek için. Benim de yurt dışı hesabım olmadığı için bu parayı çekemedim.

İşlerimin kötü gitmesinden dolayı, açıkca söylemek gerekirse battım. Paraya ihtiyacım olduğu için bu hesabı satma fikri aklıma geldi. Hesapta herhangi bir kısıtlama, ceza bulunmamaktadır sadece Paypal Türkiye'den çekildiği için parayı çekememekteyim. Eğer çekebilecek varsa buyursun hayrını görsün üçün beşin derdinde değilim. İnanın dolandırıcı da değilim 42 yaşında işinde gücünde bir adamım.

Paypal'ın para çekmek içini istediği gerekli belgeler (Türkiye Cumhuriyeti Kimliği, ikametgah belgesi vs.) isterse şayet tarafımca verilecektir.

Fiyat tekliflerine açığım.
Buradan mesaj atarak veya mail adresimden ulaşabilirsiniz [email protected]

Ekli dosyalar

• paypal 2.png
    paypal 2.png
    41.8 KB · Görüntüleme: 6

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Merhaba hocam, hoş geldiniz. Bu konuda Wise( transferwise ) kulanabiirsiniz. Paypal hesabını bağlamak zor değil ama biraz zaman alabiliyormuş 1-2 gün. youtube üzerinde videoları var. Parayı çekerken Paypaldan Wise'a aktarıyorsunuz sonra kendi banka hesabına çekebilirsiniz.

göndermelerde ücret kesmemesi için referans kullanmanız gerekiyor. İsterseniz kendi sitesinden de bakabilirsiniz. Ben referansını bırakıyorum. Ben de paypal'da 5 dolar vardı sizin konuyu görünce aklıma geldi bağladım 1-2 gün için bazen 2 haftayı da bulabiliyormuş. Bağlandıktan sonra çekim yapacağım. Bu şekilde kesintisiz ya da az kesintli bir şekilde kendiniz çekebilirsiniz. Kolay gelsin.

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hoş buldum İbrahim Bey, teşekkür ederim misafirperverliğiniz için. Wise hesabı açmaya çalıştım ama Wise tarafıma onay vermedi hesap için anlayamadım. Sonrasında da tekrardan hesap açmaya çalıştığımda açamadım efendim. Çok uğraştım çekmek için ama çekemedim. Senelerdir duruyor para orada. Şimdi de işlerim kötüye gitti, sağlık problemlerim var aciliyetten satıyorum. Bu işten anlayan birileri varsa parayı çeksin hem onun işi gözüksün hem de benim işim gözüksün kafasındayım.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için tekrardan çekmeye çalışacağım.

İyi günler dilerim.

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Hoş buldum İbrahim Bey, teşekkür ederim misafirperverliğiniz için. Wise hesabı açmaya çalıştım ama Wise tarafıma onay vermedi hesap için anlayamadım. Sonrasında da tekrardan hesap açmaya çalıştığımda açamadım efendim. Çok uğraştım çekmek için ama çekemedim. Senelerdir duruyor para orada. Şimdi de işlerim kötüye gitti, sağlık problemlerim var aciliyetten satıyorum. Bu işten anlayan birileri varsa parayı çeksin hem onun işi gözüksün hem de benim işim gözüksün kafasındayım.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için tekrardan çekmeye çalışacağım.

İyi günler dilerim.
transfer wise hesabı açmak zor değil hocam. Hesabınınız aktif ettikten sonra dolar euro pound hesabı da açabiliyorsunuz. euro ve pound için farklı onay isteyebiliyor ama hemen açılıyor.
Eğer gene yapamazsanız destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar.

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Deneyeceğim İbrahim Bey teşekkür ederim. Umarım çekebilirim. Çekemedikçe paranın orada durması beni huzursuz ediyor ne bana faydası var ne başka birine.

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Deneyeceğim İbrahim Bey teşekkür ederim. Umarım çekebilirim. Çekemedikçe paranın orada durması beni huzursuz ediyor ne bana faydası var ne başka birine.
Hocam paypal transferwise onayını kabul etti. bugün 5 dolar için çekim verdim bakalım kaç güne yatacak. Siz de eğer transferwise onayı yaparsanız çekebileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İbrahim Bey tekrardan selamlar transferwise onayını nasıl kabul ettirdiniz? Paypal Türkiye'den çekildiği için erişim kısıtlı ve de sitedeki bir çok bölüm çalışmamakta. Mail atarak mı sağladınız bu transferwise onayını? Nasıl yaptınız açıklarsanız sevinirim. Zira ben çekim talebi oluşturacağım zaman o bölüme tıkladığımda hata ile karşılaşmaktayım.

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Twitter üzerinden Ask Paypal hesabıyla konuşuyorum bir kaç gündür bugün net bir dönüş alabildim. İlgili birime talebimi ileteceklerini söylediler İbrahim Bey. 72 saat içinde mail gelecekmiş tarafıma bakalım halledebilecek miyim? Bir de şeyi sormak istiyorum sizlere illa benim hesabıma mı çekmek zorundayım bu parayı ben. Transferwise hesabı açtım para yüklememi istiyor onay olarak ee ben de bu aralar sıkıntıdayım :). Sıkıntı da olmasam satmaya yeltenmem zaten hesabı. Başka arkadaşımın hesabına çekim yapabilir miyiz? Bir arkadaşımın transferwise hesabı mevcutmuş.

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Twitter üzerinden Ask Paypal hesabıyla konuşuyorum bir kaç gündür bugün net bir dönüş alabildim. İlgili birime talebimi ileteceklerini söylediler İbrahim Bey. 72 saat içinde mail gelecekmiş tarafıma bakalım halledebilecek miyim? Bir de şeyi sormak istiyorum sizlere illa benim hesabıma mı çekmek zorundayım bu parayı ben. Transferwise hesabı açtım para yüklememi istiyor onay olarak ee ben de bu aralar sıkıntıdayım :). Sıkıntı da olmasam satmaya yeltenmem zaten hesabı. Başka arkadaşımın hesabına çekim yapabilir miyiz? Bir arkadaşımın transferwise hesabı mevcutmuş.
o kadar bilmiyorum.
şurada anlatıyor.

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Teşekkür ederim banka hesabı eklemeyi biliyorum işlerimin iyi gittiği dönemde paypal üzerinden çok işlem yaptım, yurt dışı satışlarımda da para çekimi talep ettim lakin banka hesabı eklemek istediğimde Türkiye'ye bağlı sitesinde hangi bölüme girmek istesem şu hatayı alayım.

Bunu istisnasız her bölüme tıkladığımda yaşamaktayım. Sizde de aynı sorun var mı?

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    24.6 KB · Görüntüleme: 1

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Teşekkür ederim banka hesabı eklemeyi biliyorum işlerimin iyi gittiği dönemde paypal üzerinden çok işlem yaptım, yurt dışı satışlarımda da para çekimi talep ettim lakin banka hesabı eklemek istediğimde Türkiye'ye bağlı sitesinde hangi bölüme girmek istesem şu hatayı alayım.

Bunu istisnasız her bölüme tıkladığımda yaşamaktayım. Sizde de aynı sorun var mı?
Türkiye kısmından girilmiyor hocam. İngilizce olarak girmeyi deneyin benim hiç üyeliğim yoktu bir şekilde telefon onayı falan zar zor üyelik açtım paypalda :D 10 dolar vermişti unuttum almayı sonra 5 dolara düşürdü şimdi bu şekilde alabilidim Türkiye banka hesabı ekleyemezsiniz şu an. Dediğim gibi wise hesabı eklemeniz gerekiyor.

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Türkiye kısmından girilmiyor hocam. İngilizce olarak girmeyi deneyin benim hiç üyeliğim yoktu bir şekilde telefon onayı falan zar zor üyelik açtım paypalda :D 10 dolar vermişti unuttum almayı sonra 5 dolara düşürdü şimdi bu şekilde alabilidim Türkiye banka hesabı ekleyemezsiniz şu an. Dediğim gibi wise hesabı eklemeniz gerekiyor.
Güncelleme dün 5 dolar için verdiğim emir sonrası para hesaba geçti. Yani 1 günde para hesaba geçiyor.

1633427627106.png

keremalbayrak

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Paypal mailime dönüş sağladı bir kaç belge talep ettiler onları ibraz ettim bakalım sonrasında nolacak. Umarım başka bir transferwise hesabına aktarım sağlayabilirim. Bir de şey fark ettim web site üzerinden her şey kısıtlıyken mobil applicationda istediğimiz gibi dolaşabiliyoruz. Mobili kapatmayı unutmuşlar sanırım :D

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Paypal mailime dönüş sağladı bir kaç belge talep ettiler onları ibraz ettim bakalım sonrasında nolacak. Umarım başka bir transferwise hesabına aktarım sağlayabilirim. Bir de şey fark ettim web site üzerinden her şey kısıtlıyken mobil applicationda istediğimiz gibi dolaşabiliyoruz. Mobili kapatmayı unutmuşlar sanırım :D
Websitesinden Türkiye kısmına değil İngilizce yere girerseniz olur hocam.