Banner alanı

Hergün 5 Dolar Değerinde Nano Kazanma Fırsatı [ Ödeme Kanıtlı]

• Konbuyu başlatan TheTurk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 779

TheTurk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar öncelikle söylemeliyim ki konu alıntıdır, alıntı diye yalan dolan aklınıza gelmesin ödemeler anında yapılıyor. Bizzat kendim ödeme aldım. Akmasa da damlıyor misali. Konuyu anlatan arkadaş gayet güzel anlattığı için hiç bozmak istemedim. Ben onun emeğine karşılık hemde jest olsun diye ref üzerinden kayıt oldum. Sizden de ricam ref üzerinden kayıt olunuz 🙃

"Herkeze merhaba, öncelikle faucet vb. oluşumlara scam olduğunu düşünerek her zaman uzak durmuşumdur belirtmek isterim. Kendime uzun vade yatırım yapmak için coin ararken nano ile tanıştım ve bir miktar alıp kendime minimum 5 yıl hedef koydum. Nano yatırımı yapmadan önce uzun bir süre araştırdım ve playnano adlı siteyi gördüm.

Kısaca siteden bahsetmek gerekirse ;

Sitede 3 farklı para kazanma şekli var

1) Faucet

2) Video izleyerek ( masa başında vakti olanlar için otomatik bir şekilde videolar oynuyor lakin alakasız video yada yönlendirme videoları değil nano coin projesi hedefleri ile ilgili.

3) Anket doldurarak ( henüz üyeliğimin 2 saatı geçmeden 1.7 dolar değerinde 3 anket doldurdum )

şimdi güzel olan kısma geçiyorum : Site scam vb. değil , yatırım istemiyor en güzeli de Ne kadar kazanırsanız farketmeksizin, min. çekim miktar şartı olmadan Binance hesabınıza yada Trustwallet cüzdanınıza anında alabiliyorsunuz

Ayrıca sitede bakiyelerinizi kullanabileceğiniz ödeme yöntemleride bulunmaktadır. Türksel , vodafone ve Türktelekom için kontör alımı gibi yada steam, amozon , google play vb. gift kartlarla birlikte , Oyunlar için alım yapabileceğiniz yer de mevcut. Herkeze başarılar dilerim

Sorusu olan burdan sorabilir elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım

Refli Link :

Refsiz Link : "