Banner alanı

Fairydesk Borsası 10 Dolar Dağıtıyor (Link İçeride Son 2 Gün)

• Konbuyu başlatan redkit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görüntüleme : 973

redkit

Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.kuponturk.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ön Edit: Ben Twitter kullanmıyorum. Takip ve retweet ile 20$ kazanabiliyorsunuz. Yani Toplam 30$

Arkadaşlar selam;

Birçok Coin haber sitesine düşen Yeni Borsa Fairdesk, Referans aracılığıyla üye olduğunuzda 10 usdt hediye veriyor arkadaşlar.. Kampanyaya katılım için son 2 gün diye belirtmişler.

2 Gün önce buraya üye oldum ve 49$ ve 30$ olmak üzere iki kez çekim yaptım. Şuan için margin işlemleri açık. Arayüz çok sade ve telegram ekibi oldukça yardımsever.

Benim üye olma amacım ve Önemli noktalardan biri, Burada üye olup, trade yapanlara kendi tokenları çıktığında güzellik yapacaklarını da twitterda belirttiler... Biliyorsunuz Uniswap ve daha önce birçok borsa binlerce dolar dağıtmıştı.

Referans aracılığıyla üye olmak için;

Referanssız da üye olabilirsiniz ama ödül kazanacağınız garantisi yok.

Ödül harici kazanç sağlarsınız tamamını çekebiliyorsunuz. Ödeme kanıtlarını ekliyorum.

Not olarak: Bu tarz yeni borsalara diğer borsalarda kullandığınız şifre ve mail adreslerinizi kullanmayınız lütfen. Risk size aittir. Bu arada bazı arkadaşlara hediye olarak 5$ olarak gelebiliyor. Telegramda düzelteceklerini belirttiler.

Not2: Kazanç sağladıktan sonra margin hesabınızdan spot hesaba tokenları göndermeniz gerekiyor.

Binance Gelen Ekran (1$ komisyondu)

Yukarıda Bahsettiğim Kendi Tokenlarını Çıkarttıklarında Ödül Tweeti:

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Kayıt işlemi için $5 veriyor hocam. Referansla üye getirenlere $10 veriyor. Sosyal medya retweet ve id gönderenlere ise $30 dolar veriyor. Kimse olmasa bile $35 dolar geliyor yani. Teşekkür ederim. Yaptım bakalım gelecek mi? :D