Banner alanı

dx.com' dan Ürün Gecikmesi ve Cevap Verilmemesi

• Konbuyu başlatan Yipman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görüntüleme : 2K

Yipman

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba. 13.04.2018 Tarihinde dx.com' dan bir ürün sipariş ettim. 20 Dolar altı olduğu için ürünü takipsiz yolladılar. 18.04.2018 Tarihinde tam gönderim yapıldığı bilgisi sipariş sayfamda gözüküyor. Ürün hala elime ulaşmadı Ptt' ye sorduğumda ürün daha gelmemiş deniliyor. Siparişin yola çıktı bilgisinden bu yana bir ay oldu. Ayrıca ürün bana ulaşmadı diye sipariş sayfasından ticket açtım ama ne bakan var ne de cevap veren. Sanki hayalet bir site. Kısacası bu durum normal mi biraz daha mı beklemem gerekiyor ve bekleyişimin sonunda ürün bana ulaşmaz ise paramı nasıl geri alabilirim. Çünkü açtığım ticket'e bile cevap vermediler.

TheLifeDarK

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dx alışveriş aliexpress fln teslimat süresi var 2 ay o süre dolmaya dogru ticket atınca iade oluyordu ondaki sistemde süresi ne kadar iade için geçerli olan şartlar süresi olması lazım ona bak bi

Yipman

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
20 iş gününden sonra paketi alınamaz ise diye bir kısmı var orada ticket atılıyor. Onların iş günü hesabı nasıl oluyor bilmiyorum ama biraz daha bekleyeyim, umarım ürün gelirde iade işlemleri ile uğraşmam.