Banner alanı

ABİHESAP.COM | 100/50 Kuponlu Numara Onaysız Hesap 3₺ | DİP FİYAT

abihesap.com

Kurumsal Üye
Ticaret puanı - 50%
1   1   0
Birkaç gün önce satın aldığım onaysız hesaplar silinmiş, bunun için nasıl bir gerekçeniz var merak ediyorum. Birini henüz kullanamamıştım ve destek kaydımın sonuçlanmasını bekliyorum..
Kullanılmayan hiç bir hesap SİLİNMEZ.
Çok küçük bir ihtimal de olsa bir karışıklık yaşanmış olabilir.
Ben iadenizi sağladım.

x X x

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kullanılmayan hiç bir hesap SİLİNMEZ.
Çok küçük bir ihtimal de olsa bir karışıklık yaşanmış olabilir.
Ben iadenizi sağladım.
Hesaptaki kupon "kullanılmamıştı". Hesaba giriş yapıldı fakat kupon duruyordu. Hesabı not etseydim belki girip kullanabilecektim hatta sorun yaşanmayacaktı. Eğer kullanılmamış kuponlu hesap silinmemiş olması gerekiyorsa kontrol mekanizmasını bu geri bildirim ile güncelleyebilir geliştirebilirsiniz. Tabi kullanılmış bile olsa ben hâlâ hesapların sitenizden neden silindiğini anlayamadım.. Neyse, teşekkürler.

abihesap.com

Kurumsal Üye
Ticaret puanı - 50%
1   1   0
Hesaptaki kupon "kullanılmamıştı". Hesaba giriş yapıldı fakat kupon duruyordu. Hesabı not etseydim belki girip kullanabilecektim hatta sorun yaşanmayacaktı. Eğer kullanılmamış kuponlu hesap silinmemiş olması gerekiyorsa kontrol mekanizmasını bu geri bildirim ile güncelleyebilir geliştirebilirsiniz. Tabi kullanılmış bile olsa ben hâlâ hesapların sitenizden neden silindiğini anlayamadım.. Neyse, teşekkürler.
Hesabı biz silmiyoruz ki, kullandıktan sonra sizler siliyorsunuz.
Eğer sitede görüntülemiyorsanız destek talebinden ulaşın onunla ilgilenelim.

serkkaan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
"Üzgünüz, siparişinizi işleme alamadık. Lütfen tekrar deneyin veya ödeme yöntemini değiştirin." bu neden olur bilgisi olan var mı? Nasıl çözerim?

babycat20

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Onaysız hesap aldım. Chrome eklentisi ile hesaba giriş yaptıktan sonra HESABIM sekmesine tıkladıgımda sistem otomatik olarak ana sayfaya dönüyor. Yani hesabım sekmesine giremiyorum.
1- Numarayı nasıl doğrulatıcaz?
2-Sipariş verdikten sonra hesabı nasıl silicez?

xkz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam stok gelir mi bu aksam

xkz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam şu sisteme bir de market kuponlu hesaplardan ekleyın de o tarafa bu tarafa bakmayalım ya hepsını bı yerden halledelım