Banner alanı

150/100 Sipariş Geçme Yöntemi

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bedavaya veriyorum yöntemi isteyen dm'den ulaşsın.

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ne oldu lan sığır. Bak ekmeğine kan doğradılar :))
Kral baktım sitem satış yapmıyor diyor, o yüzden yöntemi satıyormuş(yöntem patlasın diye) bende yardımcı olayım dedim.😅
Bu arada bu yöntem patlasa bile bildiğim 2-3 yöntem daha var o yüzden bana pek koymaz haberi olsun.

Sillo100

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kral baktım sitem satış yapmıyor diyor, o yüzden yöntemi satıyormuş(yöntem patlasın diye) bende yardımcı olayım dedim.😅
Bu arada bu yöntem patlasa bile bildiğim 2-3 yöntem daha var o yüzden bana pek koymaz haberi olsun.
böyleleri kadar bencil insanlar yok. Yöntemi ben 6 aydır biliyorum bir kere bile satmadım bunların amacı insanları kendi sitelerine muhtaç etmek. Keşke sizde yöntemi özelden paylaşsaydınız yakında kapanır burda paylaştığınız için...

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben bu açın diğer konusuna defalarca yazdım. Aynı şekilde sırf kendi satış yapamıyor diye yapmasına kuruldum. 3 tane site açmış kapatmış zaten. O sitelerden alışveriş yapanlardan o hesapları bulmaya çalışıyorum kendisine sürpriz yapacağım.

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben bu açın diğer konusuna defalarca yazdım. Aynı şekilde sırf kendi satış yapamıyor diye yapmasına kuruldum. 3 tane site açmış kapatmış zaten. O sitelerden alışveriş yapanlardan o hesapları bulmaya çalışıyorum kendisine sürpriz yapacağım.
Bileğine kuvvet hocam umarım bişeyler yapabilirsin.

Arzachel

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yontemi halen yapamadim yapabilen varsa iletişime gecsin sinirsiz no destegi veririm

Borayirgal

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1-5sim adlı sanal numara(sms onay) uygulamasından hesap açın ve bakiye yükleyin(bakiye yüklemeyi bilmeyenler için YouTube'dan videolara bakıp öğrenebilirler.)
2-accounds uygulamasının 4.2.2 sürümünü indirin ordan bır Yemeksepeti hesabı oluşturun konumu manuel olarak seçin sepeti oluşturup indirim kodunu girin(İndirim kodu:enfes,enfes100) sonrada sipariş oluştur kısmına kadar gidip sipariş oluştura tıkalayın orda sizden numara istiyecek 5sim'den 3-4tl'ye numara alabiliyorsunuz İngiltere yada Hollanda numarası alın aldığınız numarayı yemeksepetinde girin 5sim'de size 4 haneli bı kod verecek kodu yemeksepetine girin kodu girer girmez seri bı şekilde siparişi oluştura tıklayın 1 saniye bile beklemeyin(bunun için cihaz ve internetinizin hızlı olması gerekiyor.
3-tüm bu işlemleri yaptıktan sonra klon uygulamanın verilerini sıfırlayıp tekrardan aynı işlemleri yapabilirsiniz.
Not:anlamadığınız yada takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.
Invalid or ungregisred diye uyarı veriyor reis numara yerinde