Banner alanı

14.02.2021 Türkiye Gündemi !

ThecBerg

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ege Üniversitesi'nde 2 profesörün kapısına idam ipi asıldı !
Sevgililer gününde mühendis Oğuz B.E'nin,boğazından bıçakladığı eşi Mihrican E. hayatını kaybetti.
1Bitcoin 49.000 dolar seviyesini aşarak rekor tazeledi.
Gara'da 13Türk Vatandaşı Şehit Düştü.
İstanbul Dahil 8İlde Okullarda kar tatili ilan edildi.
Elon Musk,Tesla'nın güneş panelli ve açılır tavanlı bir elektri karavan üretebileceğini duyurdu.
Adana'nın Seyhan ilçesinde evden sepet sarkıtarak uyuşturucu satışı yapan şahıs tutuklandı.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski ABB Başkanı Melih Gökcek'i Twitter'dan Engelledi.
Sağlık Bakanlığı ''ÖDÜL'' olarak vaka düşüşü yaşanan illerde restoran ve kafelerin açılacağını duyurdu.

Yeni bir seri başlatmak istedim sayın forum üyeleri beğenirseniz devamı gelecektir. :)

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çok güzel bir seri olmuş hocam bitcoin bu ara çok popüler foruma da kripto paralar ile ilgili bir bölüm mü eklesek diyorum.

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yatırım tavsiyesi vermek yasal değil hocam sıkıntıya gireriz :(
Yatırım tavsiyesi vermeyeceğiz ki hocam musluk sitelerinden bahsederiz bedava coin veren siteler oluyor ya hani onlardan güvenilir olanları denediğimizi ve ya ödeme aldıklarımızı yazarız. Bitexenden almıştım ben mesela. Bir de coinlerle ilgili haberleri günlük durumlarını vs atarız, kimseye şunu al bunu al demeyince sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

ThecBerg

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yatırım tavsiyesi vermeyeceğiz ki hocam musluk sitelerinden bahsederiz bedava coin veren siteler oluyor ya hani onlardan güvenilir olanları denediğimizi ve ya ödeme aldıklarımızı yazarız. Bitexenden almıştım ben mesela. Bir de coinlerle ilgili haberleri günlük durumlarını vs atarız, kimseye şunu al bunu al demeyince sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
haklısınız, denenebilir