Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Bulmak

Konu

#1

Numaranın kime ait olduğunu öğrenemediğiniz durumlarda uygulayabilirsiniz.!

İkinci bir telefon veya tek telefonda, Rehberde ki herkesi silin. (herkesi bir google hesabına yedekleyip o anlık kaldırabilir işiniz bitince tekrar oradan içe aktar yaparsınız.) Numarasını öğrenmek istediğiniz kişiyi ekleyin ve kayıt edin. İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya uygulamaların kurulumunu yapın. Arkadaşlarını Bul dediğinizde Rehberdeki kişilerle senkronize var. Numara üstüne kayıtlı sosyal medya hesaplarını size gösterir. Bu sayede kim olduğunu yada kim olabileceği üzerini bilgi sahibi olursunuz. Normal telefon ve internet kullanıcılarında %95 kesin sonuç alırsınız.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task