Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Siparişim iptal oldu...

Konu

Thumbs Down #1

Merhabalar, 
3 farklı hesaptan telefon üzerinden sipariş verdim. Ben annem ve babamın telefonlarından. Babamın telefonundan verdiğim sipariş iptal oldu. Chat kısmında bot eva ile anlaşamıyoruz zaten. Güvenlik nedeniyle iptal olmuş. Neyin güvenliği anlamadım.
Para kartımdan çekildi. Tüm ödemeleri aynı kartla yaptım ondan mıdır? Ama sonuçta annem babam aynı soyad yani. Diğer hesaptada  kendi hesabımdada bekliyorum. Bu da benim şansım mıdır nedir anlamadım. Kendi hesabımda 3dolarlık kupon bulabildim. diğer hesaplarda yeni kullanıcı olarak 5dolar  diğerindede 4 dolar verdi. Ama 4 dolarlık olan sipariş iptal oldu. Diğerleride iptal olurmu acaba?
Cevapla
#2
sanal kart oluşturup onunla alsaydın keşke, aynı kart'la alışveriş yapınca sıkıntı olabiliyor benimde başıma gelmişti zamanında.
Kimlik bilgileri vs. istiyorlar kanıtlamak için.
Cevapla
#3
(28-03-2019, Saat: 18:48)orhncmdrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!sanal kart oluşturup onunla alsaydın keşke, aynı kart'la alışveriş yapınca sıkıntı olabiliyor benimde başıma gelmişti zamanında.
Kimlik bilgileri vs. istiyorlar kanıtlamak için.

Sadece enpara kk var. Sanal kart durumu yok maalesef. İşin ilginç yanı hiçbir uyarı yok direk  iptal olmuş.  Diğer iki siparişte "Awaiting Shipment" olarak görünüyor. Bakalım ne olacak mesaj atayım dedim derdimi anlatabileceğim kimse yok. Bot ile de konuşulmuyor. Olan yeni üye kuponuna oldu hoş geri diğer üyeliğe 5$ vermişti buna 4 verdi. Bari kupon gelse yine alsam diye bekliyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task