Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SINOBI 9269 SAAT

Konu

#1

Saat özellikleri ; 

30M Su dayanıklılığı mevcut.
Kordon kalınlığı 22mm.
Kordun uzunluğu 120+80mm.
Ağırlık 80Gr.
Saatin gövdesi metal.
Yani güçlü kolay kolay hasar yemez.

 
Paketleme ve Saat
[Resim: yzaqkk.jpg]
[Resim: 6yVNj0.jpg]
[Resim: WGvDjm.jpg]

Kullanımı ve ayarlaması ;
Saati ayarlamak gayet basit ortadaki butonu geri çektiğinizde ve çevirdiğinizde ayarlayabiliyorsunuz üst ve alttaki butonların olayını henüz çözemedim. >>Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!<<
>>Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!<<

Ben ürünü sipariş verdiğimde 8.64$ fiyatı vardı  11.11'de bu mağazadan 5 dolarlık kupon yakaladım ve bana baya ucuza gelmiş oldu.

11.11'den ötürü 19 günde geldi ama normalde daha erken geleceğinden eminim çünkü havaalanında baya kaldı gümrükten geçmesi uzun sürdü.Paketlemesi fotoğrafta da göreceğiniz üzere çok iyi yani zarar görmesine imkan veremiyorum.Ben üründen memnunum.Ürünü anneme hediye amaçlı aldım kendisi de çok beğendi.Bay/Bayan yani unisex saat özellikle spor tarzı bir giyime sahipseniz size şık gideceğinden eminim.

İyi forumlar.

YAPTIĞIM İNCELEMELER İÇİN Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Son Düzenleme: 01-12-2017, Saat: 15:58, Düzenleyen: Lithium.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da