Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Satın aldigin her ürünün parasını geri alabilirsin

Konu

#1

Arkadaşlar iadeal diye şey var. Mesela Trendyoldan bir şey alacaksam önce iadeal giriş yapıyorum. Oranın yönlendirmesiyle trendyola gidiyorum. Satın aldığım bir elbisenin mesela belli bir kısmını iadeal bana geri ödüyor. İadeal hiçbir şekilde kart bilgisi istemiyor. Siz sadece oraya uğrayip ordan trendyola geçiyorsunuz. Bu şekilde herşeyimi indirimli alabiliyorum. Bir sürü siteyle anlasmalari var. GittiGidiyor Boyner Hepsiburada Trendyol vs vs bir bakın. Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task