Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sarbunu.com çok uygun fiyatlarla e-ticaret hayatına başladı

Konu

#1

Merhaba arkadaşlar,
Çok yakın bir arkadaşım e-ticarete girdi, dürüst ve samimi birisi çok ufak kar marjı ile satış yapmakta.
Bende üyelerimiz de bundan faydalansınlar istedim sizlerle mağazasını paylaşıyorum.

N11 mağazası: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Trendyol mağazası: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Herhangi bir sorunuz olursa kendisi de bizim grubumuzda zaten her sorunuzu cevaplayacaktır. Aynı zamanda sorularınızı direk bana da sorabilirsiniz.

Benim tavsiye edebileceğim gözüme çarpan ürünler (mağazada her şey ücretsiz kargo)

150'li cerrahi maske 109 tl (kargo ücretsiz): Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

2'li kahve makinesi 200 TL: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Bence En Güzeli Bu
KAYSERİNİN EŞSİZ ORGANİK KÖY SALÇASI 1 KG 29 TL Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Son olarak gözüme çarpan tandırım diye bir ürün var. Özellikle bekarlar için efsane bir ürün, ekmek yemek ve pizza gibi şeyleri bu ürünle kolayca pişirebiliyorsunuz. Emsallerine göre mağazada fiyatı çok iyi mutlaka bir göz atın Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: TO4Byz.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task