Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Pupg Oyuncu Klavyesi Aliexpress

Konu

#1

Pupg oyuncu klavyesi de neymiş diyenleri duyar gibiyim. İş aslı tahmin ettiğiniz gibi pazarlama. Oyun popüler olunca g30 keyboard oldu sana bubg keyboard :) . İş görüyor mu peki? Fazlasıyla. Lol-Pupg için ideal. H-M tuşları yok ama. Aydınlatma çok güzel renkler göz almıyor. 2.5 dakikalık bir video paylaşıyorum umarım faydalı olur.

Cevapla
#2
Mükememmel inceleme hocam eline sağlık :)
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla
#3
(04-03-2019, Saat: 20:56)cgokhans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Mükememmel inceleme hocam eline sağlık :)
çok teşekkür ederim
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task