Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Paylaşımlarım Çalınıyor Diyenler İçin Önemli Duyuru

Konu

#1

[Resim: maxresdefault.jpg]
Fırsatlarım Başkası Tarafından Çalınıyor Diye Düşünenlere Yapması Gerekenler:
1)Öncelikle bu düşünceye sahip olduğunuz kişi sürekli sizden sonra mı atıyor buna dikkat edin.  Çünkü sizinle aynı kaynağı kullanıyor olabilir. Ama sürekli sizden iki üç dk sonra paylaşıyor ise şüphenizde haklı olabilirsiniz.
2)Bu kişiyi kişisel olarak uyarın. Eğer kişi arkanızdan paylaştığı ürünü silmiyorsa, sizi tersliyorsa ekran görüntüsü alın.
3)Konuyla ilgili moderatörlere ilgili kişinin sizden sonra attığı paylaşımların saatleri okunabilecek şekilde (sizin attığınız saat ve onun attığı saat belli olacak şekilde) ekran görüntülerini, kişiyi uyardığınıza dair ekran görüntülerini, buna rağmen terslemesi ya da silmemesi durumunu yine ekran görüntüleriyle paylaşın.
Bunları yapmanız halinde moderatörler, sizin haklı olduğunuzu kanıtlardan anlaması durumunda  ilgili kişileri banlayacak, tüm gruplardan atacaktır.
Bunu yapmayarak gruplarda hırsızsın, şöylesin böylesin diye kargaşa çıkaran kişiler ve bu kişilere uyarak kargaşayı büyütenler sadece o gruptan atılacaktır. Tüm üyelerimize duyrulur J
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task