Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

NOSTALJIK ÜRÜNLERLE SIZI 1900'LÜ YILLARA GÖTÜRÜYORUM | KENDIN YAP

Konu

#1
Herkese merhaba, bu videoda sizler için 1900'lü yılların teknolojilerini inceledim, incelemeklede kalmayıp bütün ürünleri kendim yaptım. Genç arkadaşlarımıza hediye etmek için mükenmel ürünler, bu ürünlerle hem el becerilerini geliştirirler hem ürünlerin çalışma prensiplerini daha iyi anlarlar hemde kendi emeğiyle yaptığı ürünü kullanabilmenin keyfini yaşarlar. Ürünlerin linkleri assagida incelemenizi tavsiye ediyorum. kanalima abone olup videoları beğenerek bana destek olabilirsiniz.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!E
Son Düzenleme: 09-03-2019, Saat: 13:16, Düzenleyen: Hadi.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task