Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

N11 YILBAŞİ KUPONLARI GELDİ %11 İNDİRİM

Konu

#1

[Resim: 5d5957ac8d37663f95a5372f481f2b53.jpg&t=1...overrides=]
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Yeni yıl kupon kampanyası nedir?
n11.com üyeleri, 11 - 17 Aralık 2017 tarihleri arasında %11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, 7 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim?
Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim?
Kuponlar, yüklendikten sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. 7 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir?
%11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı?
Kuponlar 20.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim?
Kullanıcı, hesabına 1 adet yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
Kupon, 7 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?
Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim?
Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?
Kuponlar; Altın ve Gümüş; Bebek Bezi & Islak Mendil; Evcil Hayvan Ürünleri; Süpermarket; Sim Kart ve Hat; TL Yükleme; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?
Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?
Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task