Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Mediamarkt Beyaz Eşyada 4 Al 3 Öde!

Konu

#1

[Resim: 494dbf915da.jpeg]


Kampanya dahilinde13.04–23.04.2019 tarihleri arasında, Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!’den markası ve modeli ne olursa olsun beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve/veya süpürgelerde, toplam 4 adet ürün satın alan müşterilere, satın aldıkları ürünler arasından KDV dahil satış fiyatı en düşük olan ürünün bedeli, diğer ürünlerin bedelleri üzerinden ürün fiyatları oranında düşülecektir. Kampanyaya dahil olabilmek için müşterilerin ilgili ürünleri tek seferde, aynı sepet içinde satın almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında aynı faturada aynı marka/model ve aynı/farklı renkli üründen birden fazla adette ürün satın alınamaz. Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalandırılır. Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin iadesi durumunda ücretsiz olarak alınan ürününün müşteri tarafından iadesi zorunludur. Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin bir ve/veya bir kaçının yada tamamının iade edilmesi durumunda, müşteriye iade edilen ürün/ürünlerin satın alımdaki ödeme şekline göre iade işlemleri gerçekleşir. Ayrıntılı bilgiye Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!'den ulaşabilirsiniz.
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Son Düzenleme: 22-04-2019, Saat: 21:42, Düzenleyen: cgokhans.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da