Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kendi Bahçenizi Kurun

Konu

Big Grin #1

Arkadaşlar Çin'den bir de tohum getirtelim dedik. Ben domates, biber ve salatalık aldım. Ama sadece biberi ektim. Onun da ufak bir kısmını. Malum kış ayındayız. İlkbahara doğru diğerlerini de ekeceğim. Biberlerin bir kısmını dikmemin amacı gerçekten de çıkacak mı sorusunun cevabını bulmakta. Ve çıktı da. Sizlerin de uygun yeri var ve çeşit çeşit çiçektir, sebzedir ekmek istiyorsanız aşağıdaki vereceğim linkten istediklerinizi aratın. Tek tek domates fidanı linki falan vermeyeceğim. Siz istediğinizi aratırsınız. Ürünler çok ucuz zaten. 20-30 cent aralığında 50-200 adet arası değişen tohumlar bulabilirsiniz.

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: nJppOl.png]
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla
#2
ben bunlardan sinek kapan diye birşey almıştım maydanoz çıktı.. bak moralim bozuldu yine
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task