Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KARTONDAN DEVASA HULK MODELI YAPMAK | ALİEXPRESS İLGİNÇ ÜRÜNLER

Konu

#1Herkese selamlar arkadaşlar.
Bu videoda, çeşitli mukava kağıtlarını kullanarak 123 cm'lik devasa Hulk modeli yapıyoruz. Yapımı yaklaşık 30 saat sürdü. Yapım aşaması bu kadar uzun sürmesine rağmen, ortaya çıkan sonucu gördükçe fazlasıyla keyif aldım. Aynı puzzel kafası, insanın yaptıkça yapası geliyor. Kullandığınız yapıştırıcıları iyi seçmenizi tavsiye ediyorum, kullanacağınız yapıştırıcı hızlı kurumuyorsa, elinize yapışıyorsa modeli paramparça etmek isteyebilirsinz(tecrübeyle sabittir). Benim ilk başladığımda kullandığım yapıştırıcılar model üzerinde bir çok kusura yol açtı, videonun ilerleyen dakikalarında sizlerde fark edeceksiniz. Onun dışında, modeli bir videoya sığdırmaya çabaladığım için aceleyle geldi diyebilirim, buda model üzerinde çok fazla kusurun oluşmasındaki ayrı bir sebep. Elbette siz bu modeli daha yavaş ve dikkatli yapacağınız için alacağınız sonuç benimkinden çok daha iyi olacaktır. Bu Hulk modeli diğer modellere kıyasla oldukça zor bir model. Aşağıda sizin için hazırladığım diğer süper kahraman modellerinin satış linklerini bulabilirsiniz. Umarım keyifle izlersiniz. Değilseniz eğer Kanalıma abone olmanız kanalımı büyütmek için beni destekleyecektir. Bu videoyu beğendiyseniz ve diğer süper kahraman videolarını çekmemi istiyorsanız bu videoyu beğenerek bana bildirebilirsiniz. Teşekkür ediyorum, iyi seyirler.
Hulk Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Spiderman Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Batman Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Kaptan Amerika Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İronman Modeli: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Reklam ve iş ortaklığı için iletişm: hadi.bakalim.e.a@gmail.com
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da