Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Kargom gümrük depoda

Konu

#1

Yaklaşık 50 gün önce sipariş ettiğim ürün gümrük deposuna alınmış fiyat belirleme için ekstre ve fatura istiyorlar. Ürün ile ilgili belgeleri yolladıktan sonra vergilendirme belli olacakmış eğer vergilendirme yüksek çıkarsa ürünü kabul etmeme gibi bir şansım var mı?
Cevapla
#2
evet yüksek çıkarsa almak zorunda değilsin
dispute açarkende satıcıya zarar payı biraz bırakmanı tavsiye ederim.satıcının suçu yok çünkü zarar etmesinler TRye ürün gönderilmeye devam etsin.
Cevapla
#3
(12-05-2020, Saat: 12:38)iso227 (ali hoca) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet yüksek çıkarsa almak zorunda değilsin
dispute açarkende satıcıya zarar payı biraz bırakmanı tavsiye ederim.satıcının suçu yok çünkü zarar etmesinler TRye ürün gönderilmeye devam etsin.
Geri göndermeyip dispute açıp paylaşmayı teklif etsem nasıl olur sizce kabul ederler mi?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task