Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kaliteli Bir Gümüş Yüzük Satın Aldım

Konu

#1
Herkese merhabalar, alışveriş forumunu düzenli olarak takip etmeye çalışıyorum ve geçtiğimiz aylarda da satın aldığım ayakkabılarla ilgili bir başlık açmıştım, buradaki arkadaşlarımıza faydası olacağını düşünerek. Bu kez açacağım başlık yüzük ya da tespihlerle(TDK tescilli doğru yazım:D ) yakından ilgilenen arkadaşlar için. Öğrendiğime göre uzun süredir bu işi yapan fakat internete yeni taşıyan bir firma olan Silver Yüzük'ten satın aldığım Ertuğrul Gazi Yüzüğü'nü sizinle paylaşmak istedim. 
Yüzüğün görünümü; Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!  Tabii bu tarz yüzüklerin son dönemde popüler olmasının nedenlerinden biri TRT'de yayınlanan dizi fakat her dönem Türk tarihine yakından ilgi duyan bir birey olarak bu konuda farkındalığım vardı.
Yüzüğün fiyatı gayet uygun ve arkadaşlar da kargolama süreçlerinde ya da ürünün teslimiyle ilgili merak ettiğim tüm detaylarda sağ olsunlar hayli yardımcı oldular. Bu tarz yüzük arayışı içerisinde olan arkadaşlara gönül rahatlığıyla bu firmayı tavsiye edebilirim.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da