Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İLGİNÇ TASARIMLI UCUZ VE İŞE YARAR 10 ÜRÜN

Konu

Shocked #1

* Ürünlerin çoğunu sipariş ettim ve yazdığım ürün linkleri güvenlidir.
* Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

1- İşe yarar, küçük ve şık tasarımlı telefon tutacağı. Fiyatı $0.29Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

2- İskelet şeklinde yüz maskesi. Malum kış geliyor, hem sıcak tutar hem de farklı bir tarz olur. Fiyatı $0.86 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

3- Çok fonksiyonlu kredi kartı boyutunda alet. Wallet Ninjanın farklı bir modeli. Fiyatı $0.99 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

4- Sihirli kalem. Yazdığınız yazı 15 dakika sonra kayboluyor. Arkadaşlarınıza, yakınlarınıza bunla şaka yapabilirsiniz. Fiyatı $0.70 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

5- Geri çekilebilen şaka bıçağı. Sapladığınız zaman bıçak içine giriyor. Fiyatı $0.49 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

6- 2 adet bıçak şeklinde tükenmez kalem. Mürekkebi çok kalitelidir. Fiyatı $0.76 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

7- 8 parça kibrit şeklinde tükenmez kalem. Yine mürekkebi kalitelidir ve çabuk bitmez. Fiyatı $0.60 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

8- M4A1 silah şeklinde kalem. Çok şık, mürekkebi bittiği zaman aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Fiyatı $0.61 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

9- Bastığında elektrik çarpan şaka amaçlı kalem. Fiyatı $0.85 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

10- Sahte elektrikli sakız. Arkadaşınızın bir daha sizden sakız istememesine sebep olur :) Fiyatı $0.98 Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Teşekkürünüzü +Rep ile belirtebilirsiniz. Teşekkürler.
Monster Abra A5 v9.2.1

YAZILIM SEVDALISI - PAYLAŞIMCI - HUKUK OKUYAN BİR ELEMAN
Son Düzenleme: 06-11-2017, Saat: 20:59, Düzenleyen: cetinsangu.
Cevapla
#2
bu gruba giren 1-2 şey de ben önereyim,

telefon anteni, bugün elime ulaştı

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

telefon,tablet tutacağı, yolda

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

beyaz boya kalemi, ürün geldi çok amaçlı beyaz sıvı boya

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla
#3
Güzel ürünler emeğiniz için teşekkürler
Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task