Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1

Yaptığınız alışverişlerden belirli bir oranda iade almanıza yarıyor. Bunun birkaç örneği daha var Artiway,Avantajix gibi fakat bunun diğerlerinden farkı iadeyi ertesi iş gününde yatırması. Çoğu site var. Haftaya birkaç popüler site daha eklenecekmiş.

Siteye benim linkimden giderseniz bana da yardımcı olmuş olursunuz:

Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


* Referanssız linki de bırakayım buradan girerseniz de canınız sağ olsun :) Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla
#2
Belli ki Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! para iadesi sektörünü canlandırmış :) iadeal ın oranları daha yüksek.

Ve ayrıca söylediğiniz siteyi kullanarak diyelimki ürünü aldım, ertesi gün para iademi yatırdılar sonra ürünü iade ettim ne olacak? Benim aklıma hiç yatmadı, bi sıkıntı var bu işte.

o yüzden iadeal.com en iyisi (Y)
Son Düzenleme: 06-06-2020, Saat: 07:31, Düzenleyen: Nilay Taşdöğen.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task