Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

HOPARLÖRLÜ AKILLI LAMBA | EVİNİZİN TÜM HAVASINI DEĞİŞTİRİR

Konu

#1Herkese bol bol selamlar arkadaşlar.
Bu videoda evinizin tüm odalarında kullanabileceğiniz hoparlörlü akıllı bir lambayla karşınızdayım. Lambanın kutu açılımı, incelemesi, kurulumu ve uygulama özelliklerini detaylı bir şekilde inceledigim bu videoda umarım keyifli ve faydalı vakit geçirebilirsiniz. Videoyu sonuna kadar izlediğiniz, beğendiğiniz ve yorum yazdığınız için teşekkür ediyorum. Eğer değilseniz kanalima abone olmanız beni çok mutlu edecektir. Henüz katil butonu ekleyemiyorum ama daha kaliteli videolar çekebilmem için kanalıma katkıda bulunabilirsiniz, Teşekkürler. : Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Fiyat performans olarak beklenilenin epey bir üzerinde olan bu lambanın bulabildiğim en ucuz satış linki aşağıdadır.
Indirimli satış linki: Ürün linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da