Skip to main content

AF #EvdeKal

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için takip edip paylaştığımız bütün kampanyalardan haberdar olmak için aramıza katılabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook İle Bağlan

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SMForum

Gearbest Uygun Fiyat Kaliteli Akıllı Saat Alışverişim

Konu

#1

Giyilebilir teknoloji ürünlerine merakın artmasıyla rekabete birçok model dahil oldu. Piyasada markalı markasız birçok akıllı saat mevcut. Hal böyle olunca hangisini alıcaz, özellikleri neler, bizlere neler sunuyor bilgi sahibi olmak zor. genelde belli başlı markaların ürünlerini biliyoruz ve bu ürünlerin fiyatları da ateş pahası olabiliyor neden ateş pahası diyorum çünkü plastik materyallerden imal edilen bir akıllı saate 400 lira vermek bana pek mantıklı gelmiyor. Lafı fazla uzatmadan videonun linkini paylaşıyorum.
Almak isterseniz zaman zaman 100 tl altına düşüyor gearbest kuponlarına göz atmayı unutmayın.

[Resim: Sports-mode-with-Q9-Waterproof-Sports-Smart-Watch.png]
Son Düzenleme: 01-03-2019, Saat: 02:41, Düzenleyen: Teknocepte.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task